Tehnoloģijas

Aviokompānijas American Air un Air Canada pievieno SHIB atbalstu

Aviokompānijas American Air un Air Canada pievienot SHIB atbalstu

Lidotgribētāji par aviokompāniju American Air un Air Canada biļešu iegādi varēs norēķināties ar SHIB tokeniem, izmantojot Visa Pay FCF debetkartes.

Kriptovalūtas maksājumu operators FCF Pay tviterī paziņoja, ka ir noslēdzis sadarbību ar diviem lielākajiem gaisa pārvadātājiem – American Air un Air Canada. Tas ļaus FCF Pay debetkaršu īpašniekiem norēķināties ar vairāk nekā 20 stabilām monētām un Shiba Inu (SHIB) tokeniem, lai rezervētu lidojumus un norēķinātos par dažādiem pakalpojumiem.

No Oktobra SHIB īpašnieki arī varēja izmantot savus tokenus, lai samaksātu par Netflix abonēšanas straumēšanas pakalpojumiem un veiktu pirkumus vietnē Amazon, izmantojot Visa FCF Pay karti.

Joku tokens SHIB kļūst arvien populārāks pat kriptovalūtu tirgus lejupslīdes laikā. Nesen Japānas birža BitPoint paziņoja, ka līdz 2022. gada 30. novembrim pievienos tirdzniecības pārus ar SHIB, taču nenorādīja, kurus. BitPoint vadība atzīmēja, ka birža būs pirmā Japānā, kas atbalstīs suņu tēmu tokenu.

Pagājušajā gadā kriptovalūtām draudzīgā ceļojumu platforma Travala arī sāka pieņemt SHIB tokenus lidojumiem, viesnīcu rezervēšanai un citiem pakalpojumiem. Tikmēr Shiba Inu izstrādātāji aktīvi veido savu metaversu SHIB: The Metaverse Project. Lai to paveiktu, viņi noslēdza sadarbību ar amerikāņu vizualizācijas studiju The Third Floor.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top