Tehnoloģijas

BAE Systems pēta dirižabļa Airlander iespējas aizsardzības un drošības nozarēs

BAE Systems pēta dirižabļa Airlander iespējas

BAE Systems un Apvienotajā Karalistē bāzētais uzņēmums Hybrid Air Vehicles pēta – liela, īpaši zemu emisiju dirižabļa Airlander – potenciālu aizsardzības un drošības nozarēs.

Uzņēmums apgalvo, ka Airlander platforma ir alternatīva, ilgtspējīga un rentabls risinājums loģistikas, izlūkošanas un novērošanas iespējām gaisā, kā arī bezpilota gaisa kuģu sistēmu palaišanai.

Airlander 10 ir inovatīvs gaisa kuģis, kam ir potenciāls radīt revolūciju mūsdienu aizsardzības nozarē. Airlander 10 ar savu augstas veiktspējas konstrukciju un īpaši zemām emisijām piedāvā jaunas iespējas.

Šis dirižablis, kas aprīkots ar vismodernākajām skaitļošanas, sakaru, novērošanas un izlūkošanas iespējām, var atrasties gaisā līdz pat piecām dienām. Uzņēmums apgalvo, ka Airlander izdala par 90 % mazāk oglekļa dioksīda.

BAE Systems pēta dirižabļa Airlander iespējas

Dirižabļa unikālā spēja pacelties no jebkuras virsmas, tostarp ūdens, ar minimālu infrastruktūru nodrošina tādu mobilitātes, izvietojamības un elastīguma līmeni, kāds mūsdienu platformām nav līdzvērtīgs. Šīs hibrīdās spējas padara to par lielisku izvēli jūras, piekrastes un uz sauszemes karadarbības vietās, kur citas platformas nevar efektīvi darboties.

Militāri konfigurētais Airlander varētu pārvadāt līdz pat 10 tonnām loģistikas kravas un nodrošināt gaisa transportu ar lielāku darbības rādiusu, lētāk un ar lielāku kravnesību nekā mūsdienu militārie transporta helikopteri. Tas var pārvadāt milzīgu kravnesību 3700 kilometru attālumā.

Nākotnes Airlander 50 un Airlander 200 platformas piedāvās lētas, ilgtspējīgas, taktiskas un stratēģiskas gaisa pārvadājumu iespējas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top