Biržas

Birža Bitfinex atteikusies pievienot Venecuēlas El Petro

Aizliegums Venecuēlas koinamViena no lielākajām bitkoinu biržām Bitfinex izplatījusi paziņojumu, kurā teikts, ka nacionālās kriptovalūtas El Petro izvietošana platformā netiek plānota.

Kā teikts paziņojumā, El Petro (PTR) ir ne tikai ierobežota izmantošana, bet tā arī varētu būt izveidota, lai apietu pret Venecuēlas valdību vērstās sankcijas.

Birža arī atgādina, ka 19. martā ASV ieviesa aizliegumu jebkādām transakcijām ar digitālajām valūtām, digitālajām monētām un digitālajiem tokeniem, kurus emitējusi tieši Venecuēlas valdība, vai tas darīts tās vārdā. Šis aizliegums ietver PTR, bet var attiekties arī uz citiem tokeniem, kādi var parādīties nākotnē.

“Mēs nekad neesam plānojuši pievienot PTR vai līdzīgus tokenus Bitfinex tirdzniecības platformā. Ņemot vērā ASV sankcijas un riskus, kas saistīti ar šiem produktiem, Bitfinex nepievienos un neīstenos transakcijas ar PTR vai citiem analogiem digitālajiem tokeniem”, – teikts Bitfinex paziņojumā.

Birža arī paskaidrojusi, ka šie ierobežojumi attiecas uz visiem platformas lietotājiem, tostarp ASV rezidentiem. Turklāt visiem Bitfinex darbiniekiem un uz līguma pamata strādājošām personām arī aizliegts veikt jebkādas darbības ar El Petro un citiem analogiem digitālajiem tokeniem.

Iepriekš Venecuēlas prezidents Nikolas Maduro paziņoja par četru “ekskluzīvu ekonomisko zonu” izveidi valstī, kur varēs izmantot El Petro, “pērkot un pārdodot preces un apmaksājot pakalpojumus”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top