Valūtas

Venecuēlas uzņēmumiem uzlikts par pienākumu veikt darījumus nacionālajā kriptovalūtā El Petro

 

Venecuēlas prezidents Nikolass Maduro naftas kompānijai PDVSA, naftas ķīmiskās rūpniecības kompānijai Petroquimica de Venezuela (Pequiven) un korporācijai CVG, kas nodarbojas ar derīgo izrakteņu izstrādi, uzlicis par pienākumu veikt daļu pirkšanas un pārdošanas darījumu, izmantojot nacionālo kriptovalūtu El Petro. Par to raksta PBK.

“Sākot ar šodienu kompānijām PDVSA, Pequiven un CVG pirkšanas un pārdošanas transakcijas jāīsteno caur El Petro”, – paziņojis Maduro valsts radiostacijas ēterā.

Prezidents devis arī rīkojumu atļaut ar kriptovalūtu apmaksāt Venecuēlas vēstniecību konsulārās nodevas visā pasaulē. Turklāt, atbildot uz Nacionālās aviopārvadātāju asociācijas pieprasījumu, Maduro paziņoja, ka ir atļāvis ar kriptovalūtu apmaksāt lidmašīnu degvielu, kā arī apstiprinājis viesnīcu un citu Venecuēlas tūrisma objektu tiesības pieņemt apmaksu par pakalpojumiem El Petro.

Video ar Maduro paziņojumu Venecuēlas Naftas rūpniecības ministrija izvietojusi savā Twitter.

Atgādināsim, ka iepriekš Venecuēlas valdība paziņoja par savāktajiem 735$ milj. kriptovalūtas El Petro iepriekšpārdošanas pirmajā dienā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top