Biržas

Brāļu Vinklvosu kripto birža Gemini tagad strādā Austrālijā

Dvīņu brāļu Vinklvosu kripto birža Gemini atvērusi filiāli Austrālijā, dodot iespēju šīs valsts iedzīvotājiem izmantot platformu kriptovalūtu pirkšanai, pārdošanai un uzglabāšanai.

Kompānijas preses relīzē teikts, ka Austrālijas iedzīvotāji tagad var izmantot Gemini mobilo aplikāciju iOS vai Android ierīcēm, lai tirgotu visas galvenās monētas, kas kotējas šajā platformā.

Šai platformā austrālieši tagad varēs tirgot bitkoinu (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) un Zcash (ZEC). Kā ziņo Gemini savā blogā – kompānija Austrālijā neatbalstīs savu stablecoin Gemini dollar (GUSD).

Pašreiz platforma Gemini apkalpo 49 Amerikas štatus, Vašingtonas pilsētu (Kolumbijas apgabals), Puertoriko, Kanādu, Honkongu, Singapūru, Dienvidkoreju un Lielbritāniju.

Nesen bija arī paziņojums, ka Tailers un Kamerons Vinklvosi vēlētos pievienoties Facebook projektam Libra – neraugoties uz to, ka viņi ir seni Marka Zakerberga oponenti. Pēc Kamerona sacītā – tas ir labs solis uz kriptovalūtu masveida atzīšanu, bez kurām pasauli reiz nebūs iespējams iedomāties.

  1. gada jūnijā brāļu Vinklvosu bagātība sasniedza 1,45 mljrd. $, kad bitkoins sasniedza 17 mēnešu maksimumu 13 700 $ apmērā. Saskaņā ar CoinMarketCap datiem – kripto birža Gemini ieņem 81. vietu pēc ikdienas tirdzniecības apjoma (aptuveni 35,8 milj. $).

Brāļu Vinklvosu kripto birža Gemini tagad strādā Austrālijā

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top