Biržas

Birža Nasdaq pievienojusi indeksus bitkoinam un Ethereum

Birža Nasdaq pievienojusi indeksus bitkoinam un Ethereum

Lieluma ziņā otrā fondu birža Nasdaq ieviesusi divus indeksus, kas piesaistīti bitkoinam un Ethereum. Bitcoin Liquid Index (BLX) un Ethereum Liquid Index (ELX) tagad ir oficiāli integrēti biržas sistēmā. Pateicoties jaunajiem instrumentiem, parastie treideri varēs saņemt precīzu informāciju par aktīvu cenām reālā laikā.

Atgādinām – iepriekš šajā mēnesī Nasdaq paziņoja par kriptovalūtu integrācijas sākumu savā platformā.

Mēs piedāvāsim reālu 1 BTC un 1 ETH vērtību attiecībā pret ASV dolāru, pamatojoties uz pēdējiem datiem par pašām likvīdākajām kripto biržām.

Kripto indeksi tika izstrādāti sadarbībā ar kompānijas Brave New Coin pārstāvjiem. Aktīvu cena tiks parādīta, pamatojoties uz tirdzniecību reālā laikā “no pašiem likvīdākajiem kripto tirgus galiem”. BLX un ELX pievienoja indeksiem Nasdaq Composite un Nasdaq 100.

Visai iespējams, ka bitkoina oficiālā parādīšanās vienā no pasaules lielākajām fondu biržām radīs institucionālo investoru interesi par kripto valūtām. Līdz šai dienai no naudas ieguldīšanas industrijā viņus atturēja zemais uzticēšanās kredīts attiecībā pret digitālajiem aktīviem.

“Satuvinoties” ar blockchain industriju, Nasdaq var iet vēl tālāk – iepriekš internetā parādījās baumas ar bitkoina fjūčeru tirdzniecības uzsākšanu šajā tirdzniecības platformā. Turklāt biržas vadība ir investējusi Ņujorkas jaunuzņēmumā Symbiont, kas saistīts ar blockchain izstrādi.

Nasdaq izpilddirektore Adena Frīdmane digitālo aktīvu izgudrojumu uzskata par “ģenialitātes un kreatīvuma demonstrāciju”. Par to viņa paziņoja nedaudz iepriekš.
Pieņemšana notiek tieši mums apkārt. Uz brīdi apstājieties un sapratīsiet – bitkoins drīz būs dominējošais aktīvs.

itcoin Liquid Index (BLX) un Ethereum Liquid Index (ELX) tagad ir oficiāli integrēti biržas sistēmā

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top