Visas ziņas

Coinbase analītiķi norāda uz bitkoina galveno priekšrocību salīdzinājumā ar zeltu

Coinbase analītiķi norāda uz bitcona galveno priekšrocību salīdzinājumā ar zeltu

 

Kripto biržas Coinbase analītiķu pētījumā ir apgalvots, ka bitkoinam ir skaidri saskatāmas priekšrocības salīdzinājumā ar zeltu.

Galvenā BTC priekšrocība ir fakts, ka digitālo valūtu var brīvi pārvietot bitkoina tīkla visā pasaulē. Savukārt dārgmetālu var parvietot tikai fiziski un par augstām izmaksām.

Tomēr starp zeltu un bitkoinu ir daudz kopīga, teikts pētījumā. Pēc analītiķu domām, abi aktīvi ir ierobežoti savā daudzumā, un to vērtība ir globāla.

Koronavīrusa pandēmija vēlreiz uzsvēra dārgmetālu un kriptovalūtu priekšrocības. Tomēr pēdējais izrādījās mobilākais kapitāla saglabāšanas veids.

Eksperti uzsvēra, ka pandēmijas laikā zelta cena pieauga tieši tāpēc, ka bija traucēta metāla piegāde pasaules tirgiem. Tas ir saistīts ne tikai ar robežu slēgšanu starp valstīm, bet arī ar metālu ieguves pārtraukšanu, sakarā ar daudzu uzņēmumu pāreju uz karantīnas režīmu.

Tieši šajā periodā bitkoins kļuva par pievilcīgāku aktīvu, jo to var brīvi pārvietot visā pasaulē.

Ziņojuma autori atzīmē: Bitkoina ekosistēma pēdējā laikā ir stabilāka salīdzinot ar zeltu un naftu, kur daudzas zelta ieguves un naftas pārstrādes rūpnīcas nestrādā.

Daudzi pētnieki bieži pievērš uzmanību korelācijai starp bitkoina un zelta cenām. Dati – no kuriem izriet, ka BTC un galvenais dārgmetāls visu gadu ir gājuši soli solī.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top