BitCoin

Bitkoina cenas straujais kāpums

Bitkoina cenas straujais kāpumsKripto kompānijas BCB Group izpilddirektors (CEO) Olivers fon Landsbergs Sedi apgalvo, ka vakardienas bitkoina cenas kāpumu izraisījis viens investors, kurš sadalījis 100 milj. $ pa trīs lielām biržām.
Pēc viņa sacītā – darījumi par kopējo summu aptuveni 20 000 BTC apmērā, kas vienlaikus veikti Coinbase, Kraken un Bitstamp, izraisīja kursa kāpumu virs 5 000 $.

“Ir bijis viens pieteikums, kas algoritmiski sadalīts starp trīs platformām, aptuveni 20 000 BTC apmērā. Paskatoties katras no trīs biržām apjomus, var pamanīt pieteikumu sinhronu parādīšanos pa 7 000 BTC”, – viņš paziņojis.

DataDash kripto analītiķis uzskata, ka laika gaitā bitkoina turētājiem, kas būs pratuši uzkrāt lielus kriptovalūtas apjomus, pateicoties ārpus biržas darījumiem, radīsies stimuls cenas virzīšanai augšup spota tirgū.

“Ir jāsaprot, ka pēdējos mēnešos ārpus biržas pircējiem bija laba iespēja beidzot sākt uzkrāt bitkoinus zemākos līmeņos. Tiklīdz viņu stimuls kļūs liels, tiklīdz viņu daļa bitkoina tirgos kļūs pietiekama, tiklīdz viņi izveidos savas ilgtermiņa pozīcijas – viņi būs motivēti tirdzniecībai spota tirgū. Proti – viņi sāks iztīrīt pieteikumu grāmatu un audzēt pozīcijas spota tirgū, – viņš norāda.

– Kāpēc viņiem tas vajadzīgs? Ārpus biržas tirgū viņi ir uzaudzējuši lielākas pozīcijas, turklāt neizraisot cenu svārstības. Tagad viņi ir motivēti virzīt cenu augšup, pirkt vairāk bitkoinu biržās – vairumā lielo biržu, iespējams, apmēram 50 000 – 60 000 BTC. Tam pateicoties, pieaugs viņu daudz lielāko pozīciju vērtība. Tā patiešām var notikt kriptovalūtu tirgū – neatkarīgi no tā, vai cilvēki to uzskata par pareizu vai nē”.

Prognozējot situācijas turpmāko attīstību, DataDash iesaka skatīties uz iespējamo samazinājumu pēc šodienas straujā kāpuma: “Ja mēs zaudējam vairāk nekā 50% šīs kustības, tad es sāktu uztraukties un runāt par viltus izrāvienu. Es nedaudz ierobežošu “vēršu” noskaņojumu, ja mēs slēgsim zem 200 dienu slīdošā vidējā. Dienas sveces slēgšana zem 4 714 $ nebūs pārāk pozitīvs faktors”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top