BitCoin

Bitkoins par 50 000 dolāriem – realitāte?

Jau šogad bitkoinam paredz strauju pieaugumu līdz 50 000 dolāru, bet kriptovalūtu tirgus kopējā kapitalizācija sasniegs 1 trilj.

Tomass Gluksmans (kriptobiržas Gatecoin attīstības nodaļas vadītājs) televīzijas kanālam CNBC adresējis vēstuli, kurā atzīmē, ka digitālo valūtu tirgus kapitalizācija spēj sasniegt trilj. dolāru atzīmi. Un bitkoina lejupslīde līdz 6 000 nav katastrofa, bet tirgus stabilizācijas iezīme.

6. februārī, kad pirmā kriptovalūta sasniedza zemāko punktu daudzu mēnešu laikā, tirgus kapitalizācija samazinājās par 550 mljrd. dolāru. Tostarp daži analītiķi regresā saskatīja jaunas pieauguma fāzes nākotnei.

“Turpmāka kriptovalūtu biržu atzīšana no regulatoru puses, institucionālā kapitāla ienākšana šai tirgū un nopietna tehnoloģiju attīstība – visi šie faktori sniegs ieguldījumu tirgus reabilitācijā un šogad pacels kriptovalūtas cenas līdz jaunām virsotnēm. Nav nekādu šķēršļu tam, lai 2018. g. decembrī bitkoins sasniegtu 50 000 dolāru atzīmi”, – raksta Tomass.

Gatecoin speciālists arī piebilda, ka:

“Atjaunošanās iespējamais katalizators var būt jauns instruments, kuru atbalsta kriptovalūtas. Šai lomai ir vairāki kandidāti. Tas ir tikai laika jautājums, bet mēs noteikti redzēsim  tirgojamo indeksu fondu (ETF) masveida izplatīšanu”.

Vēl vienā CNBC adresētā vēstulē no riska uzņēmuma Outlier Ventures vadītāja Džeimija Burke teikts, ka pēc februāra tirgus sāks augt tempā, kāds bija iepriekšējā gadā, vai pat vairāk:

“Tirgus kapitalizācija var sasniegt triljonu dolāru, pēc tam sāksies “kriptoziema”, periods, kad tirgus būs koncentrēts uz fundamentālām sava darba sastāvdaļām”.

Optimismu dveš arī leģendārā Silīcija ielejas biznesmeņa Tima Dreipera vārdi. Viņš zināms ar savām lielajām investīcijām kriptovalūtā un uzticību tai, pat neraugoties uz notikumu ar iespaidīgu kriptoaktīvu zaudēšanu pēc  Mt. Gox sabrukuma.

“Es nezinu, kāpēc cilvēki atgriežas pie fiat naudas, ja tagad plaši izplatītas ir kriptovalūtas, jo fiat nauda ir neaizsargāta pret varas kaprīzēm. Esmu pārliecināts, ka bitkoins un kriptovalūtas būs pasaules komercijas galvenais virzošais spēks”, – savās domās ar žurnālu Forbes dalās Tims.

Solidārs ticībā par bitkoina gaišo nākotni ir arī viens no Vilklvosu dvīņiem. Kamerons uzskata, ka bitkoina tirgus kapitalizācija var pieaugt 40 reizes, t.i., sasniegt vērtību ap 5 trilj. Saskaņā ar kriptomiljardiera teikto, kriptovalūta sagrauj zelta tirgu, turklāt tas ir mobilāks, daudzfunkcionālāks un stabilāks resurss.

Kamerons neprecizē, kad precīzi notiks tāda izaugsme, uzsverot tikai to, ka visas šīs prognozes sniegtas 10-20 gadiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top