BitCoin

Bitkoinu īpašnieki arvien biežāk lieto speciālas glabātavas

Daži kriptovalūtas turētāji ir paaugstinājuši drošību jaunā līmenī, izmantojot kompāniju pakalpojumus, kas nodarbojas ar tradicionālo aktīvu, tādu, kā zelts un  skaidra nauda, uzglabāšanu.

Viena no Austrālijas vadošajām privātajām glabātavām – Guardian Vaults ir paziņojusi, ka arvien vairāk cilvēku vēlas pie viņiem uzglabāt virtuālo valūtu. Kompānija paskaidro, ka tradicionāli glabātavās klienti izvieto skaidru naudu, zelta stieņus un pases, bet tagad ir parādījies pakalpojumu pieprasījums no bitkoinu īpašnieku puses.

Guardian Vaults pārstāvji saka, ka ikviens var noformēt drošu depozītu seifu vien 30 minūšu laikā. Kompānijas, kas bāzējas Melburnā, īpašumā nav tikai cementā iemontēti un bruņotas apsardzes apsargāti seifi. Tā izmanto tādas tehnoloģijas, kā pirkstu nospiedumu skeneri, seju atpazīšanas protokoli, piekļuves kodi un pazemē ieraktu seifu dubultās atslēgas. Šogad kompānija pie saviem 28 000 pievienoja vēl 5 000 seifu, kas sadalīti starp tās Melburnas un Sidnejas nodaļām.

Guardian Vaults speciālisti uzsver, ka  glabātavas nodrošina papildu drošības līmeni. Viņi paskaidro:

Tā kā maz ir cilvēku, kuri savus nākamos miljonus vēlas uzglabāt zem matrača, bet aukstos makus bufetē, mēs jums iesakām savu auksto maku izvietot drošā šūnā drošā glabātavā.

Uzglabāšanas izmaksas variējas no 250$ līdz 35 000$ atkarībā no tā, kādu drošības līmeni jūs izvēlēsieties. Turklāt tie, kas kompānijā izvieto bitkoinus, saņem apdrošināšanu $10 000 apmērā uz katru vienību, bet dažos gadījumos šī summa var pieaugt.

Nesen Bitcoin.com paziņoja arī par Fortress un tās ekstremālajiem “aukstajiem” risinājumiem. Netradicionālus drošības līdzekļus izmantoto arī kriptovalūtu biržas, tādas, kā Coinbase un Xapo. Xapo Šveices Alpos  uzglabā makus starp tērauda plāksnēm, kas emulē Faradeja šūnu elektromagnētiskā impulsa rašanās gadījumā.

Guardian Vaults liek likmi uz to, ka kriptovalūtu uzglabāšana tās “bunkuros” arī turpmāk kļūs populārāka, jo bitkoins ar katru dienu kļūst aizvien vērtīgāks

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top