Austiņas

Galaxy Buds2 Pro – izcils dizains un uzlabota klausīšanās pieredze

Galaxy Buds2 Pro – izcils dizains un uzlabota klausīšanās pieredze

Samsung jauno ierīču Baltijas prezentācija – Aurelija Krivickaite, product trainer Samsung Electronics Baltics.

Salokāmo viedtālruņu sērijai pievienojas arī Galaxy Buds2 Pro — Samsung jaunās premium klases austiņas, kas nodrošina ieskaujošu skaņu, jaunu, kompaktu dizainu un nevainojamu savienojamību ar Galaxy ekosistēmas ierīcēm.

Hi-Fi 24 bitu audio[1] nodrošina kristāldzidru skaņu un ļauj justies kā daļai no mūzikas, kuru klausies. Jaunais, kompaktais un ergonomiskais dizains ir par 15%[2] mazāks. Austiņas labi pieguļ un ir īpaši piemērotas sportojot. Uzlabotā aktīvā trokšņu slāpēšanas (ANC)[3] funkcija novērš traucējošos trokšņus, lai pilnvērtīgi varētu klausīties mūziku, skatīties filmu vai pat atbildēt uz zvanu, esot ceļā.

Galaxy Buds2 Pro – izcils dizains un uzlabota klausīšanās pieredze

Ja nepieciešams atbildēt uz zvanu, spēlējot spēles vai skatoties filmu planšetdatorā, Buds2 Pro ar vienu pieskārienu var ērti pieslēgt telefonam. Bezvadu austiņas tagad ir aprīkotas ar automātisko pārslēgšanās funkciju jeb Auto Switch[4], lai nodrošinātu vieglu pāreju no iecienītākās pārraides televizorā vai planšetdatorā uz zvanu. Bezvadu austiņas ir līdz šim mazākās un vieglākās Samsung austiņas no Buds Pro sērijas.

Galaxy tīrākai planētai

Kopš Galaxy S22 sērijas, Samsung izmanto pārstrādātus materiālus ne tikai iepakojumos, bet arī jauno ierīču izstrādē. 90% no jauno Galaxy Buds2 Pro austiņu plastmasas sastāv no otrreizēji pārstrādātiem materiāliem. Salokāmo telefonu detaļu izveidē izmantota plastmasa, kas pārstrādāta no okeānos izmestiem zvejas tīkliem, bet produktu iepakojums ir veidots no 100% otrreizēji pārstrādāta papīra. Samsung aplēses liecina, ka šogad transporta radītās oglekļa emisijas tiks novērstas par aptuveni 10 000 tonnām[5].

Samsung jauno ierīču prezentācija 5. augustā

Cenas un pieejamība

Galaxy Flip4 pieejams Bora violetā un grafīta krāsā, kā arī divās jaunās krāsās – zelta rozā un zilā. Galaxy Fold4 viedtālruņi un S Pen[6] futlāri pieejami pelēkzaļā, bēšā un gaistoši melnā krāsā. Savukārt Galaxy Buds2 Pro papildinās ierīču ekosistēmu ar pieskaņotiem krāsu toņiem – austiņas pieejamas grafīta, baltā un Bora violetā krāsā. Šobrīd jaunās ierīces var iegādāties iepriekšpārdošanā Samsung mājaslapā, dāvanā saņemot jaunās Galaxy Buds2 Pro austiņas, savukārt no 26. augusta ierīces būs pieejamas iegādei Samsung veikalā un pie mobilo sakaru operatoriem.

Galaxy Buds2 Pro specifikācija

Specifikacija

[1] Ir nepieciešama Samsung Galaxy ierīce ar One UI 4.0 vai jaunāku operētājsistēmu. 24-bit audio atbalsts var mainīties, ņemot vērā lietotni.

[2] Salīdzinot ar Galaxy Buds Pro.

[3] Aktīvā trokšņu slāpēšanas funkcija ir uzlabota par 40%, salīdzinot ar Galaxy Buds Pro (vidēji 50-1kHz).

[4] Funkciju atbalsta 18 Samsung TV modeļi, kas izlaisti pēc 2022. gada februāra pēc programmatūras atjaunošanas 2022. gada jūlijā. Auto Switch televizorā ir pieejama tikai tālruņa zvanu veikšanai un saņemšanai.

[5] Aprēķināts, pamatojoties uz ISO 14040:2006 un 14044:2006 standartu, izmantojot Ecoinvent 3.8 datubāzi SM-F700F, SM-F721B, SM-F900F un SM-F936B modeļu transportēšanai no Korejas uz Eiropu.

[6] Aksesuāri tiek pārdoti atsevišķi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top