Tehnoloģijas

Get the Message: kā Google troļļo Apple

Get the Message: kā Google troļļo Apple

Google šonedēļ uzsāka plašu reklāmas kampaņu “Get The Message”, kuras galvenais mērķis ir Apple.

Reklāmas stendi ir viegli atpazīstami kā standarta ziņojumapmaiņas tērzēšana. Kampaņas galvenais aicinājums Apple ir atteikties no vecā MMS standarta un ieviest RCS (Rich Communication Services).

Vecā MMS standarta dēļ īsziņās no Android uz iPhone tiek samazināta attēla izšķirtspēja un parādās zili zaļa burbuļa fenomens. Pārejot uz RCS, iPhone un Android lietotāji, kuri viens otram sūta īsziņas, varēs saņemt lasīšanas apliecinājumus, ievades indikatorus, datu pārsūtīšanu, augstākas izšķirtspējas video un attēlus, kā arī uzlabotas grupu tērzēšanas iespējas.

Reklāmas kampaņa jau rit pilnā sparā tādās digitālajās platformās kā YouTube, Twitter un TikTok, kā arī sociālajos tīklos ar atsevišķu slavenību iesaisti. Un tagad Ņujorkā ir sākuši parādīties reklāmas stendi. Tajos ir ietverti vārdi “Help Apple #GetTheMessage” un saite uz vietni Android.com.

“Šīs kampaņas mērķis ir skaidrs aicinājums Apple beidzot pievienoties mums jaunāko ziņojumapmaiņas standartu ieviešanā, lai nodrošinātu vislabāko pieredzi ikvienam gan iOS, gan Android ierīcēs,” sacīja Adrienne Lofton, Google viceprezidente.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top