Tehnoloģijas

Google paziņo par Android jaunumiem

Kompānija Google paziņojusi par gaidāmajiem jaunumiem mobilajā operētājsistēmā Android, kas būs pieejami tuvākajā laikā.

Jaunumi no Google 2021
Pirmkārt – virtuālajā tastatūrā Gboard būs pieejama Emoji Kitchen, kas ļauj “sajaukt” iemīļotās emocijzīmes, radot jaunus savus variantus, iespējamo kombināciju skaits pārsniedz 14 tūkstošus.

Android jaunumi 2021

Pašreiz “Virtuve” pieejama Gboard beta versijā, Emoji Kitchen jaunā versija drīz būs pieejama Google Play viedtālruņiem uz Android 6.0 Marshmallow bāzes un jaunākās OS versijās.

Otrkārt – Google padarīs pieejamu Android 11 jau esošo navigāciju Voice Access – globāli visiem viedtālruņiem uz Android 6.0 Marshmallow bāzes un jaunākās OS versijās. Funkcija vienkāršo viedtālruņa balss vadību tiem lietotājiem, kuriem nav ērti lietot sensoro vadību.

Google Maps (Google Kartes) jaunā cilne Go ļaus ātri izveidot maršrutu uz iecienītajām vietām, neievadot adresi, piemēram – braucieni uz skolu vai darbu. Cilne parāda maršrutu, informāciju par sastrēgumiem un aptuveno ierašanās laiku.

Tāpat Google Play jāparadās vairāk audio grāmatām. Tādēļ izdevēji ASV un Lielbritānijā 2021. gada sākumā saņems jaunu testa rīku ātrai automātiskai audio grāmatu izveidei.

Un, visbeidzot, atjaunotā funkcija Nearby Share ļaus viegli dalīties ar lietotnēm no tiešsaistes veikala Google Play. Funkcija darbojas ar netālu esošiem Android viedtālruņiem – pārsūtīšanai nav vajadzīgs  Wi-Fi vai mobilie sakari. Šis atjauninājums arī būs pieejams tuvākajām nedēļās.

Android_NearbyShare 2021

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top