BitCoin

Google lietotāji daudz biežāk interesējas par bitkoinu nekā par Trampu un Kardašjanu

Google lietotāji daudz biežāk interesējas par bitkoinu nekā par Trampu un Kardašjanu
Internetā joprojām strauji pieaug interese par lielāko kriptovalūtu. Populārais serviss Google Trends nesen piefiksējis, ka ar bitkoinu saistītās tēmas internetā ir daudz populārākas, nekā dažas labas slavenības.
Piemēram, tīklā meklēšanas vaicājumi par BTC jau pārsnieguši analogu rādītāju par Donalda Trampa un Kimas Kardašjanas tēmām. Šai pašā līderu sarakstā pēc vaicājumu dinamikas Google nonācis arī elektromobiļu ražotājs Tesla.
Pēc kapitalizācijas otrā digitālā valūta Ethereum (ETH) līderu sarakstā nav tikusi, kas signalizē par bezierunu bitkoina dominēšanu kripto sfērā.
Ar lielāko monētu saistīto vaicājumu skaits meklētājā vienmēr sāk strauji palielināties tās pieauguma periodā, ko mēs arī vērojām 2019. gada aprīlī un maijā.
Bez Google lietotājiem interese par bitkoinu aug arī starp cilvēkiem, kuri strādā caur Ķīnas meklētāju Baidu. Turklāt eksperti atzīmē, ka cilvēku skaits, kuri Ķīnā interesējas par kriptovalūtu industriju, pieaug pat šīs valsts varas iestāžu represīvās politikas fonā attiecībā pret digitālo aktīvu turētājiem un maineriem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top