Tehnoloģijas

Honda tagad kā maksājumus pieņems arī BTC, Shiba Inu, Ethereum un Cardano un 40 citas kriptovalūtas

Honda ir sākusi pieņemt BTC, Shiba Inu, Ethereum un Cardano un 40 citas kriptovalūtas

Japānas automobiļu, motociklu un elektroiekārtu konglomerāts, Honda Motor tagad kā maksājumus pieņems arī kriptovalūtu.

Honda ir vienojusies par sadarbību ar FCF Pay, kas ir uz blokķēdi balstīta maksājumu kompānija. Partnerības ietvaros FCF ļaus Honda klientiem iznomāt vai iegādāties Honda produktus, maksājot arī ar kriptovalūtu.

Honda klienti varēs norēķināties ar vairāk nekā 45 vadošajiem kripto aktīviem, tostarp bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Shiba Inu (SHIB), Cardano (ADA), Polkadot (Dot) un daudziem citiem. Tas tikai vēlreiz apliecina to, ka kriptovalūtu pieņemšana strauji pieaug.

Ilona Maska uzņēmums Tesla 2021. gadā ieviesa iespēju, iegādājoties Tesla automašīnas, veicot norēķinus ar bitkoinu, taču vēlāk no tās atteicās. Masks toreiz to skaidroja ar to, ka viņš nav apmierināts ar vides noslodzi, ko rada bitkoinu ieguve, izmantojot enerģiju no klasiskā ogļu, naftas un dabasgāzes maisījuma. Masks ir teicis, ka ir gatavs vēlreiz apsvērt bitkoinu finanšu iesaisti gadījumā, ja vairāk nekā puse no maineriem patērētās enerģijas tiks iegūta no atjaunojamiem avotiem. Uzņēmējam agri vai vēlu nāksies izpildīt savu solījumu.

 

Aviokompānijas American Air un Air Canada pievieno SHIB atbalstu

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top