Tehnoloģijas

Huawei Watch Fit 3 jeb manas vasaras modernā inovācija

Huawei Watch Fit 3 jeb manas vasaras modernā inovācija

Jau kādu laika sprīdi es mēģinu draudzēties ar jauno Huawei Watch Fit 3. Man, dzimušai blondīnei pirmā doma ieraugot šo tehnoloģijas brīnumu bija – tik skaists un viegliņš! Mana sajūsma auga augumā, kad uzzināju to, ka pulksteņa fonu varēšu pieskaņot gan pasākumam, gan savam stilam. Tas, protams, ir svarīgi.

Pulksteņa siksniņas ir diezgan vienkārši nomaināmas. Var izvēlēties baltu, melnu vai rozā siksniņu atbilstoši noskaņojumam vai tērpam. Šķiet, es izvēlētos ceturto variantu – baltu ādas siksniņu un kāpēc ne, ja tāda ir piedāvājumā.

Jau pirmajās dienās es ievēroju to, ka šī ierīce piesaista ļaužu uzmanību. Tas viennozīmīgi ceļ pašapziņu. Man nekad nav likušās ērtas viedās aproces, iespējams, mazā, šaurā ekrāna dēļ. Savukārt Fit 3 kvadrātiņš ir tieši tāds, kādu man vajag ērtākai dzīvei.

Huawei Watch Fit 3 jeb manas vasaras modernā inovācija

Tā kā esmu diezgan aizmāršīga un gaisīga būtne, tad mana mīļākā funkcija pulkstenī ir “I’m here” jeb Atrast tālruni. Nopietni.

Kā jau katrs sevi cienošs indivīds es cenšos sevi uzturēt labā fiziskā formā. Un šeit varu apzvērēt, ka man uz rokas ir personīgais treneris, kurš mani uzrauga, pamāca, iedvesmo un aizrāda, ja neesmu turējusies pie mūsu kopīgi izstrādātā plāna.

Piefiksēju, ka ekrānā lūkojos visai bieži. Ne tikai tādēļ, lai uzzinātu precīzu laiku vai arī noskaidrotu kāds laiciņš laukā valdīs, bet arī tāpēc, ka Fit 3 piedāvājas kopā izkustēties. Ja pašai slinkums vai aizmirstas, tad pulkstens atgādina – pietiek sēdēt. Ar PVO izstrādātām rekomendācijām pulkstenī esošie Aktivitāšu gredzeni atreferē, cik daudz fizisku aktivitāšu esmu veikusi jau un, cik vēl tā kā vajadzētu veikt.

huawei watch fit 3 apskats

Animētie cilvēciņi ekrānā pat parādīs priekšā piemērotus vingrinājumus. Vai nav kolosāli ? Tagad man ir vairākas medaļas un izrādās, ka esmu noskrējusi maratonu. Lieliska, motivējoša, noderīga inovācija manā dzīvē.

Mazliet traucē,  ka telefonam ir jābūt pa rokai, jo sev vajadzīgās lietotnes varu pievienot izmantojot tālruni. Piemēram, šorīt man steidzami vajadzēja selfiju ko Instagram ielikt un arī šajā lietā Fit3 man palīdzēja. Tik spied uz pulksteņa ekrāna un telefonā virknējas pašbildītes.

Tas, ka elegants un moderns šaubu nav. Vēl viena kolosāla pieredze ir ar lietotni Veselības āboliņi, jo tur es varu uzraudzīt savus miega paradumus, sekot savai elpošanai un sirdsdarbībai kā arī sportisko aktivitāšu norisei. Pulkstenis nemitīgi atgādina kādas aktivitātes jāveic, lai piepildītu nospraustos mērķus.

Runājot par Veselības lietotnēm mans jaunais hobijs ir mērīt savu elpošanu, skaitīt sirdspukstus un pačekot savu stresa līmeni. Skaistuma noslēpums ir labs miegs un šeit mums ar pulksteni klājas nedaudz grūtāk. Tikai nevajag pārprast, es esmu tā, kura guļ pārāk maz stundu. Bet mans cīņu biedrs jau ir sagatavojis pārskatu par visu ko es naktī sadaru ( pārāk maz miega h ). Lieliski pārskatāmajā ekrānā es varu iepazīties ar noderīgu informāciju par bezmiega ietekmi uz veselību, lasīt noderīgus ieteikumus kā ar šo situāciju galā tikt. Disciplinē nenoliedzami, jo , kurš tad vēlas ikrīta rājienus kafijas vietā saņemt. Arī ar formas uzturēšanu palīgos nāk lietotne. Tas man palīdz noturēt sevi formā, kas ir īpaši svarīgi peldsezonā. Man gan nešķiet pārāk ērti telefonā ievadīt katru maltīti.

Kas man ļoti pulkstenī patīk, ir tas, ka sauļojoties jūrmalā pat saules spilgtā gaisma netraucē saskatīt, izlasīt visu, kas uz ekrāna notiek, arī saņemt un veikt zvanus.

Huawei Watch Fit 3 jeb manas vasaras modernā inovācija

Man tik ļoti patīk mazā, sarkanā podziņa pulksteņa labajā malā, jo ar tās palīdzību varu pārslēgt opcijas un labāk redzēt ekrānu, tagad to vairs nenosedz mans pirksts. Tā nu mēs abi ar pulksteni baudām saules peldes un klausāmies mūziku, jo arī šo aplikāciju pārnesu pulkstenī.

Huawei Watch Fit 3 jeb manas vasaras modernā inovācija

Mani bezgala iepriecina fakts, ka Watch Fit 3 ir ūdensdrošs, jo es pat nespēju atsaukt atmiņā visas “noslīcinātās ” ierīces. Tātad – tas ir pilnībā ūdensdrošs, atbilstoši 5ATM reitingam. Ko tas nozīmē? To, ka kopā ar šo ierīci drīkstu nirt un peldēt. Patiesībā tas izturēšot arī 50 metru dziļumu, šo gan man nesanāks pārbaudīt. Tāpēc es turpināšu baudīt savas vasaras dienas vienā mierā, jo arī ierīces baterija bez uzlādes man noturējās deviņas dienas. Pat pārgājienā varu justies droša, ka pulkstens neizlādēsies.

Huawei Watch Fit 3 jeb manas vasaras modernā inovācija

Mani personīgi iepriecina fakts, ka ar pulksteni darboties nav sarežģīti, draudzīgā cena, vērtīgā iekšiņa un elegantā āriņa. Šis noteikti paliks manu gudro vasaras aksesuāru sarakstā.

HUAWEI WATCH FIT 3 Specifikācijas

Pulksteņa siksniņa Balta ādas siksniņa Balta fluoroelastomēra siksniņa Rozā fluoroelastomēra siksniņa Melna fluoroelastomēra siksniņa
Izmēri 43,2 × 36,3 × 9,9 mm
Svars Apmēram 26 g (bez siksniņas)
Displejs 1,82 collu AMOLED, 480 × 408 pikseļi, PPI 347
Korpusa krāsa Zelta (balts (ādas)) Sudraba (balts) Rozā (rozā) Tumšs (melns)
Materiāls Alumīnija sakausējums
Ūdensdrošuma līmenis 5 ATM ūdensizturīgs
Savienojumu iespējas 2,4 GHz, Bluetooth 5.2, kas atbalsta BR un BLE
Komplektā HUAWEI WATCH FIT 3 × 1 gab. Uzlādes kabelis × 1 gab. Lietotāja rokasgrāmata un drošības informācija un garantijas karte × 1 komplekts

Huawei Watch Fit 3 jeb manas vasaras modernā inovācija

Watch Fit 3 ir Huawei 2024 viedo pulksteņu līnijas budžeta ziņā draudzīgākā versija. Un, jā, tas ir pulkstenis. Cena: Ar baltu ādas siksniņu – 179 eur, silikona melnā, balta vai rozā – 159 eur un protams dāvana. Līdz 16.06. pērkot dāvanā Freebuds SE 2.

Ja Watch Fit un Watch Fit2 bija vairāk, kā fitnesa aproces, tad Watch Fit 3 ir  pulkstenis, turklāt tāds, kuru no pāris metru attāluma var sajaukt ar Apple Watch SE. Šī līdzība acīmredzot nav nejauša. Apple Watch ir vislabāk pārdotais viedpulkstenis pasaulē, un tam ir daudz fanu. Tomēr, kā saka, ir nianses. Apple Watch darbojas tikai ar iPhone. “Ja jūs ļausiet Apple Watch savienot pārī ar Android, tas samazinās iPhone vērtību,” – tā galu galā nolēma Apple. Rezultātā tirgu pārpludināja lēti “No Name” pulksteņi Android viedtālruņiem Apple Watch stilā. Tomēr šādas ierīces labākajā gadījumā var būt lēts aksesuārs, bet noteikti ne pilnvērtīgs gadžets sportam, veselības uzraudzībai un biznesa asistents. Un tieši tāds ir Watch Fit 3. Daudzpusība, pieejamība un augsts tehnoloģiskais līmenis ir galvenās lietas, kas padara šo pulksteni izcilāku.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top