Bez tēmas

Kas ir CEEK?

Ziemeļamerikā katru gadu tiek pārdoti aptuveni 60 miljoni koncertu biļešu, kas norāda uz samērā lielu pieprasījumu pēc izklaides pasākumiem šajā pasaules daļā. Tomēr ir jāatzīmē, ka daudzi labākie mūzikas izpildītāji joprojām nespēj realizēt katru dienu saņemtos fanu lūgumus apmeklēt viņiem tuvāku valsti, kas nozīmē, ka laika trūkuma dēļ nav iespējams nodrošināt visas fanu prasības, kas ļautu māksliniekiem gūt vēl vairāk ienākumus.

CEEK projekta komanda ir domājusi par šo pastāvošo problēmu un ir izveidojusi jaunu izklaides ekosistēmu, kas ir balstīta uz Ethereum viedajiem līgumiem un izstrādāto blokķēdes protokolu. Šī jaunā platforma dos iespēju koncertmīļotājiem fiziski neatrodoties koncerta norises vietā tiešsaistē virtuāli izbaudīt savu mīļāko grupu vai atsevišķu dziedātāju uzstāšanos koncertā.

Tas nozīmē, ka mūzikas izpildītāji platformā varēs pārdot neierobežotu virtuālo biļešu skaitu, kā arī savus autentiskos digitālos mūzikas ierakstus.

Projekta komanda nodrošinās iespēju daudziem mūzikas mīļotājiem iegādāties biļetes un piedalīties viņu mīļāko grupu koncertos, izmantojot CEEK platformu un VR tehnoloģijas austiņas. Platforma ļaus arī māksliniekiem sadarboties ar saviem faniem un sniegt viņiem autogrāfus uz virtuālo mūzikas ierakstu albumu vākiem.

Ceek Headset

Pārskats pār sistēmu

 • Ir izveidota jauna izklaides platforma, kurā varēs pārdot dažādu pasākumu biļetes, veikt un pārvaldīt virtuālos darījumus, vienlaikus nodrošinot platormas lietotājiem detalizētu datu analīzi un infografiku.
 • Visi dati par ieņēmumiem un cita būtiska informācija tiks tieši ierakstīta blokķēdē, tādējādi samazinot jebkādu risku, kas ir saistīts ar neatbilstošu datu pārvaldību vai krāpšanu.
 • Tā kā CEEK nodrošina visus galvenos pārvaldības procesus saistībā ar VR veiktspēju, mūzikas izpildītāji varēs droši izmantot šo augsto tehnoloģiju un ievērojami palielināt savu peļņu.
 • Platformā tiks izmantota projekta komandas izveidotā valūta – CEEK tokens. Tas atbilst ERC20 standartam, kā arī ir izstrādāts speciāls protokols, kas palielinās tokena funkcionalitāti, ietverot visus CEEK ekosistēmas aspektus.

Galvenās īpašības

Pirmkārt, CEEK izmanto Open XR struktūru, kas ietver divus unikālos API saskarnes līmeņus. Standartizētās saskarnēs ir integrētas projekta komandas izstrādātās lietojumprogrammas un ir iestrādāta primārā grafikas programma, kas nodrošinās mijiedarbību ar ierīču draiveriem, tādējādi platformā tiks panākta vienota darbību integrācija, vienlaikus visām iesaistītajām pusēm padarot pieejamu informāciju par visu darbību izpildi.

Pārskats pār platformas izmantoto Open XR struktūru

Turklāt CEEK nodrošina platformā esošā satura racionalizētu pieejamību un izmanto četras patentētas tehnoloģijas, kas palīdz uzlabot izpildījumu vizuālo un audiālo kvalitāti. Šajās tehnoloģijās ir balstītas uz:

 • Telpiskajiem audio mehānismiem
 • Vides ģeometriju
 • Materiālo dinamiku
 • Dažādām fizikālām īpašībām

Sistēmā tāpat tiks nodrošināts integrēts atskaņojumu saturs, ko varēs iegūt no mobilajām ierīcēm, PCVR, konsolēm vai citām VR tehnoloģiju atbalstošām ierīcēm.

Visbeidzot, CEEK nodrošina ērtu digitālā satura monetizēšanu, automatizējot metadatu ievadīšanu un atvieglojot datu iegūšanas tiesību un atļauju saņemšanu no datu nodrošinātājiem. Platforma arī racionalizē datu nosūtīšanas un apstrādes procesu, izmantojot vienotu sistēmu.

CEEK izmanto Open XR struktūru

Kā tas viss darbosies?

CEEK ekosistēma galvenokārt ir balstīta uz VR tehnoloģiju. Tā kā viedtālruņi nodrošina augstu mobilitātes iespēju un lietošanas brīvību, CEEK piedāvās VR austiņas, kuras būs ļoti piemērotas platformas lietotājiem.

CEEK ekosistēmas strukturāls pārskats

Turklāt CEEK izmanto daudzplatformu satura nodrošinātāju, kas ir saderīgs ar daudzām mūsdienu mobilajām ierīcēm. Arvien vairāk viedtālruņu ražotāji sāk izmantot VR tehnoloģiju, pēc kāda laika mēs jau noteikti varēsim redzēt plašu šīs inovatīvās tehnoloģijas ieviešanu.

Platformā varēs izmantot CEEK VR austiņas, lai piekļūtu tajā integrētajam dažāda veida atskaņošanas saturam par konkurētspējīgu cenu.

 CEEK šobrīd ir sadarbība ar virkni vadošo mūzikas industrijas pārstāvju

Informācija par sadarbību

Saskaņā ar kompānijas mājaslapā sniegto informāciju, CEEK šobrīd ir sadarbība ar virkni vadošo mūzikas industrijas pārstāvju, tostarp  Universal Music, Apple, T-Mobile, and Baptist Health.

Slavenie mākslinieki, kas pašlaik strādā sadarbībā ar CEEK

Turklāt kompānija ir izveidojusi sadarbību ar tādiem izciliem māksliniekiem kā Keitiju Periju, U2, Megadeth un Eltonu Džonu, lai palīdzētu digitalizēt un promotēt viņu koncertus visā pasaulē, izmantojot VR platformu.

Par projekta komandu

Marija Spio ir šā projekta vadītāja un dibinātāja. Papildus darbam CEEK, Spio ir strādājusi tādās kompānijās kā Boeing Digital Cinema, Intelsat un Aerospace Corp. Viņa ir arī strādājusi par tehnisko konsultantu daudzās labi zināmās kompānijās, tostarp:

 • Microsoft
 • Tribune News Company
 • Coca-Cola
 • Toyota

Lauri Klārka ir CEEK direktore, un saskaņā ar esošajiem datiem viņas LinkedIn profilā, viņa ir eksperte tādās jomās kā:

 • Pārdošanas vadība
 • Darbības pārvaldība
 • Peļņas un zaudējumu pārvaldība

Klārka ir strādājusi arī par analītiķi, pārraugot dažāda veida kompāniju apvienošanos un pārņemšanu, un arī darbojusies kā eksperte dažādās Savienoto Valstu pārvaldības struktūrās, ieskaitot Federālo Tirdzniecības Komisiju un Tirdzniecības Departamentu.

Visbeidzot, Akims Millingtons ir globālās partnerības direktors. Millingtons ir bijušais NHL spēlētājs, kurš 2008. gadā atradās New Orleans Saints spēlētāju sarakstā. Viņš ir sadarbojies ar virkni uzņēmumu, it īpaši saistībā ar virtuālās realitātes jomu, ieskaitot tādas kompānijas kā Next Galaxy Corp. un CEEK VR.

Jaunā projekta tokeni

Projekta komandas izstrādātie tokeni ir nonākuši apritē tikai nedēļu atpakaļ, un kopš tā laika CEEK tokena vērtība ir saglabājusies samērā stabila un nemainīga.

CEEK tokena vērtības diagramma (saskaņā ar CoinMarketCap)

Lai gan sākotnēji viena tokena vērtība bija 0.05 ASV dolāri, pēc pavisam neilga laika tas piedzīvoja nelielu vērtības kritumu. Taču saskaņā ar 21. jūnijā pieejamo informāciju, CEEK cena ir 0.045  ASV dolāri.

Turklāt CEEK tirgus ierobežojums ir 12 259 793 ASV dolāri un kopējais tokenu piedāvājums ir 1 miljarda apjomā, no kuriem pašlaik apgrozībā atrodas tikai 270,6 miljoni tokenu.

Noslēgumā

Daudzi analītiķi uzskata virtuālo realitāti par nākamo lielo tehnoloģisko izrāvienu, un, ja CEEK izdosies veiksmīgi integrēties izklaides industrijas tirgū, ir skaidrs, ka šis projekts būs ļoti veiksmīgs.

Ja jūs vēlaties iegādāties šos jaunos CEEK tokenus, pašlaik tie tiek tirgoti IDEX un Bancor Network biržās.

Ceek projekta mājas lapa ceek.io

Video par Ceek

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top