Tehnoloģijas

Kļūstiet pat lidmašīnas komandieri, izmantojot WIZZ AIR „DIRECT ENTRY CAPTAIN PROGRAM”

Kļūstiet pat lidmašīnas komandieri, izmantojot WIZZ AIR „DIRECT ENTRY CAPTAIN PROGRAM”

Eiropas visstraujāk augošā un visilgtspējīgākā lidsabiedrība pasaulē[1] Wizz Air aicina pieredzējušus pilotus pievienoties Wizz Air lidmašīnas komandiera amatā, izmantojot WIZZ oriģinālo programmu „Direct Entry Captain Program”, kas ir paredzēta pieredzējušiem Airbus pilotiem, kuri pirms kļūšanas par lidmašīnas kapteini Wizz Air tīklā izies plašu kvalifikācijas celšanas programmu.

Šī programma piedāvā lielisku izdevību otrajiem pilotiem, kas vēlas spert nākamo soli lidmašīnas apkalpes karjerā Eiropas visstraujāk augošajā zemizmaksu lidsabiedrībā. Wizz Air galamērķu tīkls Eiropā, Āfrikā un Tuvajos Austrumos paplašinās, tāpēc nākamie lidmašīnas komandieri pievienosies Wizz Air aizraujošā un iespēju pilnā laikā.

Mācību programmu finansē Wizz Air, lai palīdzētu un stimulētu topošos lidmašīnas komandierus izvēlētajā profesionālajā ceļā. Kandidāti mācīsies aptuveni 6 mēnešus un pēc sekmīgas mācību pabeigšanas pievienosies Wizz Air lidmašīnas komandiera amatā. Tā ir oriģināli un finansiāli izdevīgi izstrādāta programma: „Direct Entry Captain Program” saistībās ir ierēķinātas 10 000 EUR parādsaistības, kas pēc sekmīgas kursa pabeigšanas nozīmē algas samazinājumu par 500 EUR mēnesī uz 20 mēnešiem.

Wizz Air plāno 2023. gadā pieņemt darbā lidsabiedrībās Wizz Hungary un Wizz Malta 120 lidmašīnas komandierus, no kuriem 25 iegūs lidmašīnas komandiera amatu tieši pēc Direct Entry Captain Program”. Pašlaik programma ir pieejama Eiropā. Wizz Air aktīvi piesaista pilotus ar tipa kvalifikāciju un Eiropas Savienības Aviācijas drošības aģentūras licenci, kam ir neierobežotas tiesības dzīvot un strādāt ES vai Albānijā, Bosnijā un Hercegovinā, Sakartvelā, Moldovā, Ziemeļmaķedonijā un Serbijā.

Kandidāti, kas pievienosies Wizz Air, izmantojot „Direct Entry Captain Program”, iegūs iespēju vadīt lidsabiedrības nemitīgi augošo jaunu, ultramodernu un ilgtspējīgu Airbus lidmašīnu floti vairāk nekā 950 maršrutos uz gandrīz 200 galamērķiem vairāk nekā 50 valstīs. Wizz Air rūpējas par pilotu izaugsmi un labklājību, nodrošinot konkurētspējīgas algas, nozarē labākās mācības, drošu beztermiņa līgumu, kā arī elastīgu un fiksētu lidojumu grafiku, lai uzlabotu darba un privātās dzīves līdzsvaru. Iegūstiet milzums iespēju ar Wizz Air ambiciozajiem plāniem līdz 2030. gadam vairāk nekā trīskāršot avioparku līdz 500 lidmašīnām.

Interesenti var tieši pieteikties dalībai programmā Wizz Air karjeras vietnē šeit.

„Direct Entry Captain Program” absolvents Ludvigs Andrē sacīja: „„Direct Entry Captain Program” ir lieliska programma pilotiem no visas pasaules, jo tā motivē un piedāvā iespēju uzsākt karjeru Eiropas visstraujāk augošajā lidsabiedrībā, kur ir daudz tālākās izaugsmes iespēju. Ir pagājuši 4 gadi, kopš esmu kļuvis par Wizz Air lidmašīnas komandieri, un es joprojām ar pateicību par iespēju piedalīties un absolvēt šo programmu priecājos par katru pacelšanos un nosēšanos. Pa šo laiku esmu kļuvis par lidojumu instruktoru un nesen pievienojos personāla atlases grupai. Mans stāsts ir viens no veiksmes stāstiem šajā uzņēmumā, un arī jūs varat tādu piedzīvot.”

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē 171 Airbus lidmašīnu A320 un A321 avioparku. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 27.1 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā, kas beidzās 2022. gada 31. martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Pasaules vienīgā lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra airlineratings.com nesen ir nosaukusi uzņēmumu par vienu no desmit visdrošākajām lidsabiedrībām pasaulē, ATW to ir atzinis par 2020. gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai privātpersona, atzīstot personas un organizācijas, kas izcēlušās ar izcilu sniegumu, inovācijām un izciliem pakalpojumiem. Wizz Air ir atzīta arī par “Ilgtspējīgāko zemo izmaksu aviokompāniju” Pasaules finanšu ilgtspējas balvā 2022.gadā un “Gada globālā vides ilgtspējības aviokompānijas grupa” CAPA-centra Aviācijas balvā par izcilību 2022. gadā.

[1] To apliecina aviācijas centra CAPA 2022. gada balvas par izcilību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top