Mainings

Kriptovalūtu cenu kāpums atkal palielinās videokaršu pieprasījumu

Mainings ar videokartēm

Saskaņā ar viena no Wall Street analītiķu domām kriptovalūtu Ethereum, Zcash un Monero pieaugums var būt mainingam izmantoto videokaršu pieprasījuma palielināšanās iemesls. Par to raksta CoinDesk.

Savā pētījumā analītiķis Mitčs Stīvs no RBC Capital Markets apgalvo, ka nesenais straujais cenu pieaugums dažām GPU iegūstamajām kriptovalūtām var sekmēt jaunu maineru piesaisti tirgum un attiecīgi kompāniju Nvidia un AMD produkcijas pieprasījuma pieaugumu.

 “Atzīmēsim, ka ievērojami samazinājies atmaksāšanās periods var radīt kriptovalūtu mainingam izmantojamo videokaršu stabilu pieprasījumu un pārdošanas pieaugumu”, – atzīmē analītiķis.

Savā pētījumā Stīvs pievērš uzmanību tam, ka tad, kad Ethereum cena bija $300, maininga videokaršu atmaksāšanās termiņš bija aptuveni 9,4 mēneši. Taču tagad, kad ETH kurss ir ievērojami audzis, videokartes atmaksājas nedaudz mazāk kā pusgada laikā.

 “Tēlaini izsakoties, kaķis no maisa vēl nav izlaists, un tāpēc mēs nebrīnīsimies, ja drīzumā redzēsim, kā pieaug institucionālo investoru un bagātu cilvēku skaits, kuri vēlas investēt šajā strauji augošajā sfērā”, – nobeigumā secina Mitčs Stīvs.

 

Jāatzīmē, ka Stīva pētījums ir pretrunā ar vadošā videokaršu ražotāja AMD vadības viedokli. Tā nesen šīs kompānijas pārstāvji paziņoja, ka kriptovalūtu pieprasījums pakāpeniski mazināsies, un tāpēc viņi sagaida pieprasījuma samazināšanos savai produkcijai

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top