Tehnoloģijas

YouTube testē videoklipu lejupielādi datoros

Lejupielādēt Youtube video

Internetā netrūkst veidu, kā lejupielādēt “YouTube” videoklipus – failu lejupielādei var izvēlēties īpašas vietnes vai pārlūkprogrammas spraudņus. Tagad “YouTube” beidzot piedāvā vienkāršāku risinājumu datoru lietotājiem: pogu “Lejupielādēt”.

Pašlaik ir pieejama tikai eksperimentāla lejupielādes funkcija “Youtube Premium” abonentiem. “YouTube” jau piedāvā maksas abonentiem video lejupielādi mobilajās ierīcēs.
Pēc šīs funkcijas iespējošanas, blakus videoklipa kopīgošanas opcijai vai blakus trīs punktu izvēlnei redzēsit lejupielādes pogu. Jūs varat izvēlēties no 144p līdz 1080p izšķirtspējas video – diemžēl pagaidām nav pieejama 4K izšķirtspēja. Pašlaik, protams, nav ierobežojumu lejupielādētā faila lielumam, viss ir tikai atkarīgs no jūsu ierīcē pieejamās krātuves apjoma.

Ja vēlaties izmēģināt jauno funkciju, apmeklējiet vietni youtube.com/new un pārbaudiet lapu “Labs” kā autorizēts “Premium” abonents.

Pēc noklikšķināšanas uz pogas “Izmēģināt”, “YouTube” interfeisā parādīsies jauna poga “Lejupielādēt”.

Pēc tam atliek uzklikšķināt uz šīs pogas un video tiks saglabāts jūsu datora pārlūkprogrammas kešatmiņā. Lejupielādētos videoklipus varat skatīties youtube.com/feed/downloads. Funkcija darbojas operētājsistēmās Windows, macOS un Chrome OS.

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top