Tehnoloģijas

Lufthansa aizliedz pasažieriem izmantot AirTag

Lufthansa aizliedz pasažieriem izmantot AirTag

Vācijas nacionālā aviokompānija Lufthansa ir aizliegusi pasažieriem izmantot AirTag piekariņus. AirTag un citas līdzīgas ierīces tiek klasificētas kā pārnēsājamas elektroniskās ierīces, un tāpēc uz tām attiecas Starptautiskās civilās aviācijas organizācijas noteikumi par bīstamām kravām.

Noteikumi regulē: viedtālruņi, klēpjdatori un cita elektronika lidojuma laikā ir jāizslēdz. Bet, ja piekariņš ir izslēgts, tad tas ir pilnīgi bezjēdzīgs. Šis ir pirmais šāds aizliegums starp visām aviokompānijām.

Iespējams, aizliegums saistīts ar pašas Lufthansa problēmām: pēdējā laikā kompānija bieži pazaudē un aizkavē savu klientu bagāžu. Un piekariņi ļauj to atrast un pārliecināties, vai, piemēram, čemodāns palika izlidošanas valstī. Lai samazinātu negatīvās atsauksmes Twitter un citos sociālajos tīklos ar pierādījumiem par bagāžas nozaudēšanu, uzņēmums varēja arī aizliegt izmantot izsekošanas ierīces. Tas protams ir tikai minējums.

No likuma viedokļa Lufthansa neko nepārkāpj: AirTag patiešām var kvalificēt kā pārnēsājamu elektronisku ierīci, kas, lidojot, ir jāizslēdz.

Avots: Onemileatatime

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top