Tehnoloģijas

Prezentē jaunās paaudzes Google Maps ar “imersīvu skatu”

Nākamās paaudzes Google Maps ar 'Immersive View'
Google prezentēja Google Maps pakalpojuma atjauninājumu – funkciju ar nosaukumu “imersīvais skats” (Immersive View). Sākotnēji šis režīms darbosies Losandželosā, Londonā, Ņujorkā, Sanfrancisko un Tokijā. Citas pilsētas tiks pievienotas pakāpeniski.

Imersīvā skatā Google Maps pakalpojumā ielas attēlus varēsiet redzēt pilnīgi jaunā līmenī. Lai arī kur jūs atrastos, jums būs iespēja virtuāli “ieiet” vidē, kuru jūs jaunajā kartē vēlēsieties apskatīt.

Izmantojot laika režīma slīdni, jūs varēsiet redzēt, kā konkrētā apkārtne izskatās dažādos diennakts laikos un dažādos laikapstākļos, kā arī uzzināt, kur, piemēram, ir apdzīvotākās vietas. Tāpat jūs varēsiet redzēt darba laiku, satiksmi un pat apskatīt restorānus un citas iestādes no ielas.

Jaunā skata funkcija darbosies “praktiski jebkurā tālrunī”, pateicoties Google spējai apvienot miljardiem digitālu ielu attēlu un aerofoto.

Tāpat arī tika paziņots, ka Live View tagad ir pieejams trešo pušu lietotņu izstrādātājiem. Live View ir paplašinātās realitātes funkcija, kas palīdz jums virtuāli pārvietoties pa ielu, sekojot virziena rādītāja bultiņām.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top