Tehnoloģijas

Neskatoties uz sankcijām: Krievijā Netflix lietotne klusi atgriežas App Store un Google Play veikalos

NETFLIX Krievijā

Netflix straumēšanas pakalpojuma bez skaļiem paziņojumiem šobrīd atkal piedāvā krievu versijas mobilo lietotni App Store un Google Play lietotņu veikalos.

Turklāt Netflix lietotne ir atgriezusies tirgū atjauninātā veidā. Tiesa, ziņas par atjauninājumu ir diezgan skopas.

Lai krievu versijā lietotnē Netflix varētu skatīties jaunākās filmas un mūžīgo klasiku, ir jāveic lietotnes Netflix atjaunināšana savā tālrunī vai planšetdatorā.

Mobilās lietotnes Netflix atjauninājums iPhone un iPad ierīcēm nodrošina vēl labāku skatīšanās pieredzi, jo lietotne ir uzlabota un ir novērstas kļūdas.

Atgādinām, ka Netflix komanda par lēmumu apturēt darbību Krievijā paziņoja 7.martā, un krievu versijas mobilā lietotne tika dzēsta 23.martā. Kā toreiz tika ziņots, piekļuve pakalpojumam saglabājas lietotājiem ar jau apmaksātu abonementu, taču vairs nebūs iespējams to atjaunot vai iegādāties jaunu abonementu.

Krievijas Netflix mājaslapā joprojām ir norādīts, ka valstī šis pakalpojums nav pieejams. Un pat, ja Krievijā izdosies instalēt lietotni no App Store un Google Play, būs nepieciešams ārzemju konts, lai pakalpojumam varētu piekļūt.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top