Visas ziņas

Ryanair vadītājs: bitkoinā neinvestētu nevienu centu

Vai investēt savus līdzekļus bitkoinā

Aviokompānijas Ryanair izpilddirektors (CEO) Maikls O’Līrijs (Michael O’Leary) salīdzinājis bitkoinu ar finanšu piramīdu un paziņojis, ka viņš nekad tajā neinvestēs “nevienu centu”, – ziņo The Sunday Times.
Īrijas miljardieris asi kritizējis pirmo kriptovalūtu pēc tam, kad viņa attēls ticis izmantots, lai ievilinātu investorus krāpšanas shēmā ar nosaukumu Bitcoin Lifestyle.

Ryanair vadītāja viltus intervija ar Late Late Show vadītāju Raienu Tarbidi tiek virzīta daudzās labi apmeklētās tīmekļa vietnēs. O’Līrijs tajā it kā parāda, cik daudz naudas viņš pelna, piedaloties programmā Bitcoin Lifestyle, un aicina skatītājus investēt projektā.

“Es nekad neesmu investējis bitkoinā nevienu centu un to nedarīšu, jo uzskatu to par Ponci shēmas ekvivalentu”, – sacīja Ryanair vadītājs

Biznesmenis brīdinājis investorus, ka no pirmās kriptovalūtas jāsargās kā no “mēra”. “Es ļoti ieteiktu visiem, kam ir kaut mazliet veselā saprāta, – ignorēt šo nepatieso stāstu un izvairīties no bitkoina kā no mēra”, – viņš piebilda.
Iepriekš krāpnieki kriptovalūtu viltus izdalīšanai YouTube izmantoja Īlona Maska, Stīva Vozņaka un citu slavenu personību vārdus un tēlus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top