Tehnoloģijas

Ir zināma jauno Samsung Galaxy Buds Live austiņu cena

Samsung Galaxy Buds Live
Kompānija Samsung 5. augustā oficiāli prezentēs Galaxy Buds Live kopā ar viedtālruņiem Galaxy Note20 un Note20 Ultra, bet jau tagad avots ir atklājis visus jaunuma parametrus, kā arī vissvarīgāko – cenu.

Par Galaxy Buds Live dizainu jau ir daudz runāts, tāpēc ne gluži visi būs pārsteigti pār to formu. Turklāt tādam dizainam vajadzētu paaugstināt valkāšanas komfortu (ja tā var teikt – ergonomiku) jaunā līmenī: iespējams, ka Galaxy Buds Live izrādīsies vēl ērtākas par savām galvenajām konkurentēm – AirPods Pro.

Katras austiņas iekšpusē ir 12 milimetru draiveris un trīs mikrofoni: divi iekšējie un viens ārējais. Katras austiņas svars – 5,6 g. Ir sensorās vadības sistēma, ar kuru var regulēt skaļumu, atbildēt uz zvaniem, pārslēgt mūziku utt.

Autonomija – līdz 7,5 stundām, ja ir atslēgta aktīvā trokšņu nomākšanas sistēma arī mikrofonos, kas nepieciešami “saziņai” ar balss asistentu Bixby. Ja ieslēdz gan vienu, gan otru – tad autonomija samazināsies līdz 5,5 stundām. Maksimālā autonomija, ņemot vērā uzglabāšanas kārbiņā esošo akumulatoru, – līdz 28 stundām.

Cena. Kā raksta avots – austiņas maksās 190 eiro. Iepriekšējais modelis, Galaxy Buds+ ir par aptuveni 65 rito lētākas, – tomēr gan iespēju ir vairāk, gan skaņas kvalitāte noteikti uzlabosies. Un, protams, dizains ir unikāls. Tirdzniecībā austiņas būs pieejamas četrās krāsās: melnā, baltā, pelēkā un bronzas.

Avots: Sammobile

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top