Visas ziņas

Samsung Galaxy S20 un Galaxy Z Flip īpašās versijas piesaista skatienu

Brown edition Samsung

Samsung īpašās versijas ierīces izrādījās lētākas, nekā gaidīts.

Vakar Samsung iepazīstināja ar Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition un Galaxy S20 + Olimpisko spēļu Athlete Edition viedtālruņu īpašajām versijām.

Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition versija tika izveidota sadarbībā ar ikonisko Ņujorkas modes zīmolu. Talrunim ir Thom Browne raksturīgs krāsojums, kā arī Thom Browne New York logotips korpusa aizmugurē. Komplektā iekļautas arī īpašās Galaxy Buds + bezvadu austiņas un Galaxy Watch Active2 viedpulkstenis.

Iepriekš bijām dzirdējuši par Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition, šī versija tika izveidota sadarbībā ar ikonisko Ņujorkas modes zīmolu

Ir vairāki papildinājumi, kas ir tikai Thom Browne Edition versijai. Lietotāji var pielāgot lietojumprogrammu ikonas, var  mainīt skaņas paziņojumus, zvana signālus utt.

 

Galaxy Z Flip Thom Browne Edition būs pieejams ierobežotā daudzumā ieprieks tos pasūtot, sākot no 14. februāra. Oficiālā atklāšana notiks martā, un cena būs aptuveni 2040 USD.

Galaxy Buds + и умных часов Galaxy Watch Active2

Tika arī paziņots par īpašo Samsung Galaxy S20 + 5G Olimpisko spēļu versiju, kas nebūs pieejama tirdzniecībā. Samsung piegādās šīs īpašās ierīces tiem, kas šogad piedalīsies Tokijas olimpiskajās spēles.

Samsung Galaxy S20 + 5G olimpisko spēļu sportistu izdevums

Samsung Galaxy S20 + 5G olimpisko spēļu sportistu īpašajai versijai būs korpusu Mirror Gold ar olimpisko spēļu logotipu uz aizmugurējā paneļa, ekskluzīvi fona attēli, ikonas un skaņas signāli.

Avots: Twitter

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top