Bez tēmas

Kāds būs Samsung nākamā modeļa nosaukums, Galaxy S21 vai Galaxy S30? (Ilustrācijas)

Samsung Galaxy S21 Ultra kvalitatīvās ilustrācijās

Viedtālruņa Samsung Galaxy S21 Ultra dizains atklāts vairāk nekā divus mēnešus pirms izziņošanas.

Uzticams avots, kas bieži publicē vēl oficiāli neprezentētu viedtālruņu un planšetdatoru attēlus, ir atklājis Samsung nākamā flagmaņa – Galaxy S21 Ultra – dizainu. Interesanti, ka pagaidām vēl pat nav apstiprināts viedtālruņa modelis – tā nosaukums varētu būt arī Galaxy S30 Ultra, bet jau ir augstas kvalitātes renderi. Jaunums tajos izskatās mazliet līdzīgs Galaxy S20 Ultra. Galvenās kameras bloka dizaina noformējumu ir lakoniskāks. Bet frontālais panelis ar sānos nedaudz ieliektu ekrānu un paslēptu kameru jau ir redzēts.

Viedtālruņa Samsung Galaxy S21 Ultra dizains

Baumoja par S Pen irbuļa esamību, ilustrācijās nav redzama tam speciāla atvere (kā Note līnijā). Ekrāna diagonāles lielums – starp 6,7 un 6,9 collām. Galvenās kameras laukums ir lielāks par Galaxy S20 bloku. Kā redzams – kamerai ir četri moduļi. Saskaņā ar baumām – periskopiski (ar optisko tālummaiņu) būs divi no tiem – tieši kā Huawei Mate 40 RS Porsche Design.

Galaxy S21 Ultra bez irbuļa

Samsung Galaxy S21 Ultra nebūs pats mazākais modelis, tā izmēri – 165,1 x 75,6 x 8,9 mm (10,8 mm, ja ņem vērā kameras bloka izvirzījumu).

Vēl nekad kvalitatīvi Samsung flagmaņa renderi nav publicēta tik ātri, un tas vēlreiz liecina par tā izziņošanas pārcelšanu uz agrāku datumu. Saskaņā ar jaunākajiem datiem – Galaxy S21 līniju Samsung prezentēs jau 2021. gadā, janvāra sākumā – pusotru mēnesi agrāk nekā parasti.

Avots: Voice

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top