Tehnoloģijas

Sēdvietas lidmašīnās pēc pandēmijas

Sēdvietas lidmašīnās pēc pandēmijas 2020

Koronavīrusa pandēmija ir skārusi visas mūsu dzīves jomas – tas ir fakts. Joprojām nav skaidrs, kad mēs varēsim brīvi ceļot, ieskaitot lidošanu ar lidmašīnām.

Tas, kā lidmašīnu sēdekļi izskatīsies pēc pandēmijas, ir vēl viens būtisks jautājums, taču bez pārmaiņām noteikti neiztiksim, vismaz nākotnē. Uzņēmums “Aviointeriors”, kas nodarbojas ar lidmašīnu sēdekļu projektēšanu un ražošanu, ir parādījis, kā sēdvietas lidmašīnā varētu mainīties.

Uzņēmuma piedāvātais risinājums ir vienkāršs un pieņemams: katra sēdekļa augšdaļā būs uzstādīts plastmasas aizsargstikls, kas atdalīs vienu pasažieri no otra un mazinās fiziska kontakta iespēju.

Sēdvietas lidmašīnās pēc pandēmijas

Šādi aizsargstikli var tik uzstādīti ekonomiskajā klasē. Tie būs caurspīdīgi un netraucēs saziņai. Protams, tas negarantēs 100% aizsardzību, bet tas noteikti samazinās saslimšanas risku.

Protams, aizsargstikli nav vienīgā aizsardzības iespēja. Uzņēmums plāno katru vidējo lidmašīnas sēdekli apgriezt, dēvējot to par “Janus krēslu”. Tiesa, šādu sēdvietu pozīcija palielinās inficēšanās risks aizmugurē sēdošajiem pasažieriem.

Kad šādi aizsargstikli parādīsies lidmašīnās un vai tie vispār parādīsies, nav zināms, jo tiem ir jāveic visa veida drošības standartu pārbaudes.

Visticamāk, tuvākajā laikā pieejamās pasažieru sēdvietas lidmašīnās būs sadalītas dambretes formā- metode ir efektīva un neprasa nekādas izmaiņas salonā.

Sēdvietas lidmašīnās pēc pandēmijas 2

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top