Visas ziņas

23.-24. aprīlī Singapūrā notiks forums Blockchain Life 2019, pulcējot 3000 dalībniekus un nozares top kompānijas

23.-24. aprīlī Singapūrā notiks lielākais forums Blockchain Life 2019, pulcējot 3000 dalībniekus un nozares top kompānijas

2019. gada forums ietver četras galvenās tēmas: blockchain, kriptovalūtas, jaunuzņēmumi un mainings. Vairāk nekā 3000 dalībnieku, tostarp industrijas top spīkeri, fondi un investori, kriptotreideri, blockchain projekti un pasaules kompānijas, izstrādātāji un maineri – visi pulcēsies Blockchain Life 2019, lai apspriestu aktuālās tendences un pelnīšanas veidus nozarē 2019. gada pavasarī.

Uzzināt vairāk un pirkt biļetes: http://blockchain-life.com

Kompānijas, kas piedalās: Listing.Help, CoinMarketCap, KuCoin, Cointelegraph, BitForex, Neo, Nem, BitBlock Capital, IvoryBay Capital, Gravitas Holding, InfiniVision, Jets Capital un citi nozares pasaules līmeņa līderi.

Aktuālais spīkeru saraksts pieejams vietnē: http://blockchain-life.com

Iepriekšējais forums – Blockchain Life 2018 – 2018. gada novembrī piesaistīja vairāk nekā 4500 viesu un kļuva par vienu no lielākajiem pasaules mēroga notikumiem industrijā. 2019. gadā slavenā viesnīca Marina Bay Sands gatavojas uzņemt 3000 dalībnieku no 70 valstīm tehnoloģiju galvaspilsētā – Singapūrā.

 

Pievienojieties pasaules blockchain un kripto kopienai tieši tagad:

http://blockchain-life.com

Globālo formu organizē Listing.Help – projektu izvietošanas kripto biržās pasaules aģentūra. Blockchain Life 2019 galvenais partneris ir ELVN – jauns, ērts un drošs kripto mesendžeris, kas maksā lietotājiem par aktivitāti.

Sekojiet foruma 2019 jaunumiem soc. tīklos:

Twitter: @BlLife_Forum

Facebook: @blockchainlife

Telegram: @blockchainlife

Pasākumi, ko atbalsta Kriptomedia https://kripto.media/pasakumi/

23.-24. aprīlī Singapūrā notiks lielākais forums Blockchain Life 2019

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top