Visas ziņas

Valstis, kuras biežāk “guglē” bitkoina halvinga tēmu

Google Trends dati

Google Trends dati norāda, ka situācija ap bitkoina halvingu uzkarst – īpaši Rietumeiropā un Centrāleiropā, kad līdz halvingam atlikušas tikai dažas dienas. Vakar aktīvākos pieprasījumus par “bitkoina halvingu” veica šādas valstis:

5. Austrija – piektā valsts, kas visaktīvāk veic pieprasījumus par bitkoina halvingu.

Šajā valstī nav daudz uzņēmumu, kas pieņem kriptovalūtu kā samaksu, bet interese ir liela. 2017. gadā Vīnē tika atvērta “bitkoinu banka” un informācijas centrs House of Nakamoto.

4. Igaunija –  sevi parādījusi kā vienu no digitālo valūtu centriem ES.

Igaunijas “elektroniskā rezidentūra”, šķiet, jau ir atpazīstama visā pasaulē.  Igaunija arī aktivizējusi kripto biržu licencēšanas sistēmu, bet pagaidām ieinteresētās puses sūdzas par to, ka valsts regulatori ir izvēlējušies visai sarežģītu procesu.

Tomēr, šķiet, ka igauņi ir labi informēti par procesiem kriptovalūtu pasaulē, un tāpēc valsts ieņem ceturto vietu pēc pieprasījuma skaita par bitkoina halvingu.

 3. Slovēnijai joprojām ir sava nacionālā valūta, kas ir stabila. Pērnā gada janvārī parādījās paziņojumi par to, ka daudzi veikali Slovēnijā pieņem bitkoinu maksājumus.

2. Nīderlande – tas ir stingru regulējošo noteikumu un milzīgas interese par kriptovalūtām sajaukums. Bet tieši šī valsts ierindojusies otrajā vietā pēc pieprasījumu daudzuma par bitkoina halvingu. Valsts ir kļuvusi par mājvietu daudziem kriptovalūtu jaunuzņēmumiem. Valdība gan neatbalsta bitkoina, kā norēķinu maksājumu līdzekļa izmantošanu.

1. Šveice vakar vairāk par visiem ir “guglējusi” bitkoina halvinga tēmu. Tā ir visprogresīvākā valsts regulējošās politikas ziņā saistībā ar bitkoinu. Arī valsts jaunuzņēmumi piedāvā visai daudz kriptovalūtu finanšu produktu.

Šveices pilsēta Cūga arī kļuvusi par mājām daudzām kriptovalūtu kompānijam, tostarp arī zināmajam jaunuzņēmumam Bitcoin Suisse. Zīmīgi, ka šī uzņēmuma izpilddirektors (CEO) Artūrs Vailojans paudis pārliecību, ka maija halvings stimulēs kripto tirgu sasniegt jaunas virsotnes.

Sodien situacija ir nedaudz mainījusies. Līderos ir Kuba, kam seko Šveice, Nīderlande, Sv.Helēnas sala un top 5 nosledz mūsu kaimini igauņi.

Valstis, kuras biežāk “guglē” bitkoina halvinga tēmu 2020 maijs

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top