Visas ziņas

Uzbekistan Airways un airBaltic paziņo par sadarbības lidojumu vienošanos

Uzbekistan Airways un airBaltic paziņo par sadarbības lidojumu vienošanos

Uzbekistānas aviokompānija Uzbekistan Airways un Latvijas lidsabiedrība airBaltic sāk sadarbības lidojumus, kas pasažieriem paplašinās ērtas ceļošanas iespējas starp Uzbekistānas un Latvijas galvaspilsētām.

Jaunā vienošanās paredz, ka no 2021.gada 22.novembra airBaltic izvietos savus lidojumu kodus Uzbekistan Airways reisos starp Taškentu un Rīgu bez sēdvietu kvotu ierobežojumiem. Tādējādi airBaltic klientiem tiks paplašinātas iespējas ceļot uz Uzbekistānas un Centrālāzijas pilsētām, savukārt Uzbekistan Airways pasažieri gūs labumu no ērtas piekļuves airBaltic plašajam Eiropas maršrutu tīklam.

“Mēs priecājamies par mūsu sadarbības paplašināšanu ar airBaltic un turpmāku mūsu maršrutu tīkla stiprināšanu Eiropā. Uzbekistāna ir viens no galamērķiem pasaulē ar visstraujāko izaugsmi, un mēs esam pārliecināti, ka sadarbība ar airBaltic sniegs pasažieriem krietni izdevīgākas ceļošanas iespējas no Eiropas pilsētām uz Centrālāzijas pērli Uzbeksitānu, izmantojot Taškentas lidostu,” norāda Uzbekistan Airways valdes priekšsēdētājs.

airBaltic maršrutu tīkla pārvaldes vadošais viceprezidents Volfgangs Reiss (Wolfgang Reuss) saka: “Mēs cenšamies piedāvāt ērtas un pieejamas ceļošanas iespējas no Uzbekistānas uz Rīgu un citiem galamērķiem. Ar šo soli mēs vēl vairāk uzlabojam mūsu ilgltermiņa sadarbību ar Uzbekistan Airways un stiprinām aviosatiksmi starp Uzbekistānu un Latviju.”

Par Uzbekistan Airways:

Aviokompānija Uzbekistan Airways dibināta 1992.gadā. Šis notikums pavēra iespējas tai kļūt par Uzbekistānas nacionālo lidsabiedrību. Aviokompānija regulāros lidojumus veic uz vairāk nekā 20 Eiropas un NVS valstīm. Iekšzemes lidojumi tiek veikti praktiski uz visiem valsts reģioniem. Lidsabiedrībai pārstāvniecības ir 25 pasaules valstīs, un tā 2019.gadā pārvadāja vairāk nekā 3,5 miljonus pasažieru. Pa visu šo laiku Uzbekistan Airways ieguvusi atpazīstamību visā pasaulē kā stabila, droša un uzticama lidsabiedrība.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top