BitCoin

Vai tuvojas bitkoina cenas kāpums?

Vai tuvojas bitkoinu cenas kāpums

Šonedēļ starpkontinentālajai biržai piederošais uzņēmums Bakkt paziņoja datumu, kad beidzot būs pieejami ilgi gaidītie bitkoinu fjūčeri. Pēc šīs jaunās ziņas nākamo stundu laikā bitkoina cena sasniedza gandrīz 11 000 ASV dolāru slieksni.

Bakkt fjūčeru laišana klajā ir būtisks pagrieziens, ņemot vērā to, ka Bakkt platformā instucionālie investori veic ieguldījumus bitkoinos.

Nav noliedzams, ka Bakkt fjūčeri būtiski ietekmēs bitkoina tirgu un cenu, par ko mēnešiem ilgi jau tika runāts un investori tā vien gaida to nākšanu klajā.

Bakkt fjūčeri tiks laisti klajā 23. septembrī, kas ir arī nozīmīgs Ganna pagrieziena punkts. Mitoši Kaku ir tehniskais analītiķis, kura analīzēs regulāri tiek izmantotas tirdzniecības stratēģijas un teorijas, kuras popularizēja V.D Ganns – “leģendārais tirgotājs”, kurš ir pazīstams kā matemātikas un astroloģiju apvienojuma pamatlicējs, lai prognozētu cenu svārstības ne tikai pēc virziena vai mērķa, bet pēc laika, kad šīs svārstības rodas.

Kripto kopiena ir plaši pārrunājusi Kaku jaunāko prognožu diagrammu, gan saistībā ar norādīto Ganna pagrieziena punkta sākumu – 23. septembri, kā arī citus pagriezienam nozīmīgus datumus –  7. oktobri  un daudz tuvāku datumu – 26. augustu. Kā zināms, 23. septembris sakrīt ar Bakkt fjūčeru laišanas klajā laiku.

Viens no nesenākajiem Ganna pagrieziena punktiem analītiķu diagrammā bija 24. jūnijs. Šajā datumā bitkoina cena sasniedza 11 000 ASV dolāru līmeni, un 48 stundas vēlāk pat 13 800 ASV dolārus. Iespējams, ka saskaņā ar Ganna pagrieziena punktu teoriju, bitkoinu cena var sasniegt rekordaugstu līmeni vai arī samazināties līdz minimumam.

Nākošais pagrieziena punkts augustā: laiks pārdot vai paturēt bitkoinus?

Pēc analītiķa domām, nākamais Ganna pagrieziena punkts ir gaidāms 25. augustā, kas varētu arī būt nozīmīgs datums bitkoinam. Tomēr analītiķis neapstiprināja, ka bitkoina cena pieaugs, sakot, ka tas varētu būt arī “laiks visu pārdot”.

Kaku atzīmē, ka nākamais Ganna pagrieziena punkta periods būs laikā no 25. augusta līdz 28. augustam, prognozējot pēc savas intuīcijas izmaiņas, redzot svārstības altkoinu tirgū.

Dzīvosim redzēsim. 🙂

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top