Tehnoloģijas

WIZZ AIR Budapeštas mācību centrā uzstāda trešo pilnīgo lidojumu trenažieri

WIZZ AIR Budapeštas mācību centrā uzstāda trešo pilnīgo lidojumu trenažieri

Eiropas visstraujāk augošā lidsabiedrība Wizz Air ar prieku informē, ka 2022. gada 6. janvārī uzstādījusi trešo pilnīgo lidojumu trenažieri ultramodernajā mācību centrā Budapeštā, Ungārijā.

Pēc 7,7 miljonu eiro ieguldījuma jaunais CAE būvētais pilnīgais lidojumu trenažieris (FFS) 7000XR, kas imitē vienu no Wizz Air lidmašīnām A320neo, pievienosies diviem citiem FFS un vienam nekustīgajam trenažierim mācību centrā, tādējādi par 33 % palielinot mācību iespējas. Tas ir milzīgs Wizz Air sasniegums, jo nodrošinās papildu 6800 stundas FFS mācību iespēju, vēlreiz apstiprinot lidsabiedrības pozitīvo prognozi un centienus līdz 2030. gadam pieņemt darbā 4600 jaunu pilotu.

Katru gadu jaunajā trenažierī, ko izmantos tikai pašreizējie un nākamie Wizz Air piloti, tiks apmācīts vairāk nekā 1700 pilotu. Šis trenažieris palīdzēs sagatavot arī jaunos kursantus, kas pievienosies no Wizz Air Pilotu akadēmijas, jo lidsabiedrība plāno īstenot ambiciozos izaugsmes plānus, proti, nākamajos desmit gados vairāk nekā trīskāršot avioparku un kļūt par lidsabiedrību ar 500 lidmašīnām.

Wizz Air valdes priekšsēdētāja vietnieks un grupas ekspluatācijas direktors Maikls Delehants sacīja: „Ar prieku pievienojam papildu pilnīgo lidojumu trenažieri mūsu mācību centrā Budapeštā. Jaunais trenažieris uzsver mūsu apņemšanos nodrošināt nozarē labāko apmācību un attīstību, kā arī atbalstīs pašreizējo pilotu piesaistes kampaņu visā mūsu tīklā. Turklāt tas vēlreiz apstiprina mūsu pozitīvās prognozes, nozarei turpinot atkopties no pandēmijas. Mēs ar prieku vedam uz Ungāriju pasaules līmeņa talantus, kas mācīs topošos pilotus šajā ultramodernajā trenažierī.”

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē 149 Airbus lidmašīnu A320 un A321 avioparku. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 40 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā, kas beidzās 2020. gada 31. martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Pasaules vienīgā lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra airlineratings.com nesen ir nosaukusi uzņēmumu par vienu no desmit visdrošākajām lidsabiedrībām pasaulē, ATW to ir atzinis par 2020. gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai persona, kā arī žurnāls „World Finance” to uzskata par visilgtspējīgāko uzņēmumu lidsabiedrību vidū 2021. gadā.

WIZZ AIR Budapeštas mācību centrā uzstāda trešo pilnīgo lidojumu trenažieri

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top