Visas ziņas

WIZZ AIR – Eiropas visilgspējīgākā lidsabiedrība

WIZZ AIR - Eiropas visilgspējīgākā lidsabiedrība

Eiropas lidsabiedrība Wizz Air uzņēmuma Sustainalytics vērtējumā ir atzīta par Eiropas visilgtspējīgāko lidsabiedrību.

Sustainalytics riska vērtējums mēra, cik labi uzņēmums proaktīvi pārvalda tā uzņēmējdarbībai visbūtiskākos vides, sociālos un pārvaldības (ESG) jautājumus. Pamatojoties uz strukturētu, objektīvu un caurredzamu metodoloģiju, Sustainalytics ESG riska vērtējums sniedz uzņēmuma spējas mazināt riskus un izmantot iespējas novērtējumu.

Pērn Wizz Air ir ievērojami paaugstinājusi ilgtspējības sasniegumus un tagad ir labākā Eiropas lidsabiedrību vidū, pārliecinoši ieņemot līderpozīciju.

Šis uzlabojums ir Wizz Air apzinātās orientācijas uz ilgtspējību rezultāts. Wizz Air ne tikai ir vismazākā ietekme uz vidi kontinentā (uz pasažierkilometru), bet pat pēdējos 24 mēnešos izdevies saglabāt finansiālo stabilitāti, papildināt moderno avioparku ar 30 pilnīgi jaunām lidmašīnām un būt pirmajai lidsabiedrībai, kas atjaunoja pilotu un stjuartu algas pirmspandēmijas līmenī, vienlaikus pieņemot darbā vairāk nekā 1000 jaunu darbinieku. Arī 18 jaunu bāzu atvēršana un vairāk nekā 300 jaunu maršrutu pievienošana lidsabiedrības tīklam apliecina, ka Wizz Air uzņēmējdarbība ir ilgtspējīga un sekmīga. Tas palīdzēs lidsabiedrībai līdz desmitgades beigām izaugt trīskārtīgi: tajā strādās 20 tūkstoši darbinieku un tās avioparkā būs 500 lidmašīnu.

Sustainalytics salīdzinošā snieguma analīze sniedz padziļinātu uzņēmuma ESG (vides, sociālo un pārvaldības) stipro un vājo pušu analīzi salīdzinājumā ar konkurentiem un nozares sniegumu.

Wizz Air vadītājs Jožefs Vāradi sacīja: „Mēs lepojamies, ka atrodamies šajā prestižajā nozares līderpozīcijā, kas apliecina Wizz Air pūles ilgtspējības jomā. Atzīšana par Eiropas visilgtspējīgāko lidsabiedrību vēlreiz apstiprina mūsu pasākumus šajā virzienā un dod mums papildu enerģiju, lai turpinātu attīstīt lidsabiedrību. Esmu pateicīgs visiem kolēģiem, kas ir čakli strādājuši, lai padarītu Wizz Air par labāko lidsabiedrību Eiropā. Mēs esam apņēmušies sasniegt savus mērķus un vadīt nozari, rādot priekšzīmi, 2022. gadā un turpmāk.”

Par Wizz Air

Wizz Air ekspluatē vienu no jaunākajiem avioparkiem pasaulē, kas pašlaik sastāv no 149 lidmašīnām Airbus A320, A321, kā arī Airbus A320neo un A321neo, kuru vidējais vecums ir 5 gadi. Wizz Air kopumā ir pasūtījusi 329 lidmašīnas Airbus neo, kas piedāvā tirgū jaunākās aviācijas tehnoloģijas un nākamās paaudzes dzinējus, lai atbalstītu lidsabiedrības plānu līdz 2030. gadam kļūt par 500 lidmašīnu grupu, kā arī nemitīgos ilgtspējības centienus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top