Tehnoloģijas

WIZZ AIR iepazīstina ar klientu apkalpošanas tērzēšanas robotu Facebook Messenger vietnē

Aviokompānija Wizz Air šodien paziņo, ka tās virtuālais tērzēšanas robots Amēlija (Amelia) tagad ir pieejams Facebook Messenger, lai pasažieri ātri un ērti varētu iegūt informāciju par ceļojumiem un pārvaldītu informāciju par saviem lidojumiem.

Amēlijas Ērhartas (Amelia Earhart) vārdā nosauktais Wizz Air tērzēšanas robots vietnē Facebook Messenger ir jaunākais kanāls, ko klienti var izmantot, lai uzdotu jautājumus par savām rezervācijām, lidojumu statusu un Wizz Air produktiem un pakalpojumiem. Klientiem vienkārši ir jāuzsāk saraksti Wizz Air Facebook lapā vai jāmeklē Wizz Air pakalpojumā Messenger. Tērzēšanas robots ir pieejams arī vairākās aviokompānijas vietnēs wizzair.com angļu, itāļu un vācu valodā, un tas ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā saņemt atbildes tieši no Wizz Air.

Andras Rado, Wizz Air Group pārstāvji sacīja: “Mēs esam gandarīti, ka tagad piedāvājam saviem klientiem citu veidu, kā sazināties ar mums, lai saņemtu informāciju par savu rezervāciju, lidojumiem un sīkāku informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, jo mēs turpinām investēt mūsu procesu automatizācijā un digitalizācijā, lai nodrošinātu augstu klientu apmierinātību. Facebook Messenger tērzēšanas robots nodrošina ātru un vienkāršu veidu, kā klienti var saņemt informāciju par procesiem, kas saistīti ar viņu lidojuma informācijas pārvaldību, piemēram, rezervācijas maiņu, lidojuma statusa pārbaudi un bagāžas pievienošanu rezervācijai. Wizz Air nākotnē sola paplašināt Amēlijas (Amelia) robota zināšanas un atbalstīt savus pasažierus ar plašāku pašapkalpošanās iespēju klāstu.”

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē 143 Airbus lidmašīnu A320 un A321 avioparku. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 10,2 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā, kas beidzās 2021. gada 31. martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Pasaules vienīgā lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra airlineratings.com nesen ir nosaukusi uzņēmumu par vienu no desmit visdrošākajām lidsabiedrībām pasaulē, ATW to ir atzinis par 2020. gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai persona, kā arī žurnāls „World Finance” to uzskata par visilgtspējīgāko uzņēmumu lidsabiedrību vidū 2021. gadā.

WIZZ AIR iepazīstina klientu apkalpošanas tērzēšanas robotu Facebook Messenger vietnē

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top