Visas ziņas

WIZZ AIR informē, ka pašlaik ir vakcinēti 90% apkalpju

WIZZ AIR informē, ka pašlaik ir vakcinēti 90% apkalpju

Eiropas lidsabiedrība Wizz Air šodien paziņoja, ka pašlaik ir vakcinēti 90 % tās apkalpju locekļu saskaņā ar 1. decembrī noteikto termiņu, līdz kuram lidojumu un salona apkalpēm bija jāvakcinējas vai jāsāk regulāri veikt testus par saviem līdzekļiem, ja vien nesen nav pārslimota Covid-19. Šī prasība atbilst lidsabiedrības centieniem aizsargāt gan pasažieru, gan darbinieku veselību un drošību.

Pēc Wizz Air paziņojuma septembrī par vakcinācijas pret Covid-19 ieviešanu visām lidojumu un salona apkalpēm lidsabiedrība var apstiprināt, ka tās vakcinācijas līmenis pārsniedz vidējo vakcinācijas līmeni lielākajā daļā tās tirgu.

Šī politika neparedz obligātu vakcināciju, tomēr nevakcinētajiem apkalpju locekļiem no 1. decembra ir jāsedz savas testēšanas izmaksas. Nevakcinētie apkalpju locekļi, kas var sniegt medicīnisku atbrīvojuma apliecinājumu, varēs regulāri veikt antigēnu/PĶR testus.

Lēmums pieprasīt apkalpju vakcinēšanos pret Covid-19 ir pieņemts saskaņā ar zinātniskajiem pētījumiem, kas pierāda vakcīnas kā labākā pieejamā aizsardzības veida pret Covid-19 efektivitāti. Tāpat Wizz Air regulāri rīko tīmekļseminārus un individuālas konsultācijas ar virusologiem, lai izglītotu darbiniekus par vakcīnām un atbildētu uz visiem jautājumiem, kas darbiniekiem varētu rasties.

Wizz Air grupas Personāldaļas vadītājs Juhans Eidhāgens sacīja: „Ar gandarījumu informējam, ka 90 % mūsu lidojumu un salona apkalpju locekļu jau ir vakcinēti. Pandēmijas sākumā mēs izvirzījāmies nozares priekšgalā ar stingriem veselības aizsardzības un drošības pasākumiem, jo mēs pilnīgi saprotam pienākumu aizsargāt apkalpes un pasažierus lidmašīnās, mazinot Covid-19 risku, un mēs apzināmies vakcīnas izšķirīgo nozīmi tajā.”

Par Wizz Air
Eiropas visstraujāk augošā zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē 143 Airbus lidmašīnu A320 un A321 avioparku. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 10,2 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā, kas beidzās 2021. gada 31. martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Pasaules vienīgā lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra airlineratings.com nesen ir nosaukusi uzņēmumu par vienu no desmit visdrošākajām lidsabiedrībām pasaulē, ATW to ir atzinis par 2020. gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai persona, kā arī žurnāls „World Finance” to uzskata par visilgtspējīgāko uzņēmumu lidsabiedrību vidū 2021. gadā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top