Bez tēmas

Wizz Air izsludina 50% atlaidi izvēlētiem lidojumiem

Wizz Air izsludina 50% atlaidi izvēlētiem lidojumiem

Foto: Markus Winkler/Unsplash.com

Eiropas visstraujāk augošā un zaļākā* lidsabiedrība Wizz Air šodien izsludina akciju, piedāvājot pasažieriem 50% atlaidi izvēlētu lidojumu rezervācijām, kas veiktas 30. oktobrī Wizz Air tīklā. Laiks lidojumiem nav ierobežots, lai ikviens var plānot ceļojumus pieejamos lidojumos.

Wizz Air aicina apmeklēt pilsētas, uz kurām ir tiešie lidojumi no Rīgas: Bergenu, Birmingemu, Billudu, Eindhovenu, Dortmundi, Hamburgu, Londonu Lūtonu, Donkasteru Šefīldu, Stokholmu, Reikjaviku, Eilatu, Bari, Kijevu, Oslo, Kutaisi vai Tronheimu.

* Wizz Air ogļskābās gāzes izplūde 2019. finanšu gadā bija viszemākā Eiropas lidsabiedrību vidū (57,2 grami uz pasažierkilometru).

** 50 % atlaide attiecas uz biļešu cenām, ieskaitot nodokļus un obligātās nodevas, bet neieskaitot administrēšanas maksu. Šī akcija ir spēkā 2020. gada 30. oktobrī no plkst. 00.00 līdz 23.59 pēc Centrāleiropas laika (akcijas laiks). Pakalpojumu var iegādāties, tikai izveidojot jaunu rezervāciju, un to nevar pievienot jau esošajām rezervācijām. 50% atlaide cenai attiecas uz Wizz Flex pakalpojumu par lidojumu un pasažieri, ja tas tiek iegādāts kā atsevišķs pakalpojums, veicot rezervāciju vietnē wizzair.com vai WIZZ mobilajā lietotnē akcijas laikā.

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā un zaļākā* zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē avioparku, kas sastāv no 134 Airbus lidmašīnas A320 un A321. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 40 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā F20, kas beidzās 2020. gada 31. martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Nesen uzņēmums ir nosaukts par vienu no desmit pasaules visdrošākajām lidsabiedrībām pasaules vienīgās lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com vērtējumā, un ATW to ir atzinis par 2020. gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai persona, un izsaka atzinību personām un organizācijām, kuras izcēlušās ar lieliskiem rezultātiem, inovācijām un izciliem pakalpojumiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top