Visas ziņas

WIZZ AIR lidojumu saraksts 2022. gada vasarai, no kuriem 12 paredzēti no Rīgas lidostas

WIZZ AIR lidojumu saraksts 2022. gada vasarai, no kuriem 12 paredzēti no Rīgas lidostas

Lidsabiedrība Wizz Air izsludina lidojumu sarakstu 2022. gada vasarai. Wizz air ir apņēmies piedāvāt lidojumus par pieņemamām cenām arvien vairāk pasažieriem pat šajos nemierīgajos laikos, tādēļ virzoties uz priekšu tiek paplašināts Wizz air tīkls.

Tiešo lidojumu sarakstā no Rīgas lidostas ir 9 valstis, kopā piedāvājot lidojumus uz 12 galamērķiem: Bergenu, Birmingemu, Eindhovenu, Dortmundi, Londonu Lūtonu, Donkasteru Šefīldu, Santorini Stokholmu, Reikjaviku,  Kijevu, Oslo, Kutaisi.

WIZZ AIR IZSLUDINA LIDOJUMU SARAKSTU 2022. GADA VASARAI AR 80 GALAMĒRĶIEM, NO KURIEM 12 LIDOJUMI PAREDZĒTI NO RĪGAS LIDOSTAS

Wizz air īsteno stingrus veselības aizsardzības un higiēnas pasākumus, lai aizsargātu pasažierus un apkalpes. Kaut gan HEPA filtri visās Wizz Air lidmašīnās jau izfiltrē no gaisa 99,97 % vīrusu un baktēriju (efektīvā ventilācijas sistēma gaisu kabīnē pilnībā nomaina 20 reizes stundā), Wizz Air jaunā kārtība atbalsta fiziskās distancēšanās noteikumus, nodrošina ultratīru vidi salonā un samazina visu mazsvarīgo mijiedarbību un fizisko saskarsmi starp ļaudīm, lai WIZZ pasažieri var justies pārliecināti, ka viņi droši ceļo uz galamērķi.

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē 138 Airbus lidmašīnu A320 un A321 avioparku. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 40 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā F20, kas beidzās 2020. gada 31. martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Nesen uzņēmums ir nosaukts par vienu no desmit pasaules visdrošākajām zemizmaksu lidsabiedrībām pasaules vienīgās lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com vērtējumā, un ATW to ir atzinis par 2020. gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai persona, un izsaka atzinību personām un organizācijām, kuras izcēlušās ar lieliskiem rezultātiem, inovācijām un izciliem pakalpojumiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top