Visas ziņas

Wizz air atjauno pilotu algas pirmspandēmijas līmenī

Wizz air atjauno pilotu algas pirmspandēmijas līmenī

Skats uz Dubaijas panorāmu no lidmašīnas – Yayimages

Lidsabiedrība plāno līdz 2021. gada decembrim pieņemt darbā 200 jaunu pilotu, tāpēc izbeidz pagaidu algu samazinājumu

Lidsabiedrība Wizz Air šodien informē, ka no 2021. gada 1. oktobra atjauno pilotu algu līmeni, kāds bija pirms Covid-19, un tādējādi kļūst par vienu no pirmajām lidsabiedrībām, kas pēc pandēmijas izbeidz pagaidu algu samazinājumu pilotiem. Šis paziņojums ir saistīts ar Wizz Air līdz šim lielākās pilotu un stjuartu sastāva komplektēšanas kampaņas sākumu, lai lidsabiedrība varētu īstenot ambiciozos izaugsmes plānus.

Tā kā Wizz Air turpina paplašināt darbību visā tīklā, lidsabiedrība plāno līdz 2021. gada decembrim pieņemt darbā 200 pilotu un 800 salona apkalpes locekļu. Nākamajos desmit gados Wizz Air ir iecerējusi izveidot vēl tūkstošiem darbvietu, jo plāno trīskāršot avioparku līdz 500 Airbus lidmašīnām. Lai aizpildītu šī pieauguma radītās vakances, Wizz Air līdz 2030. gadam katru gadu pieņems darbā vidēji 2000 jaunu darbinieku.

Par spīti pandēmijas izraisītajām problēmām, darbinieku piesaistes kampaņa ir uzsākta pēc Wizz Air straujas paplašināšanās gada. Kopš 2020. gada marta Wizz Air ir pievienojusi tīklam, kas aptver Eiropu un sniedzas ārpus tās, 18 jaunas bāzes un vairāk nekā 300 jaunus maršrutus, un tagad ar vairāk nekā 1000 maršrutiem uz 197 galamērķiem 49 valstīs tās pārvadājumi pārsniedz 100 % līmeņa, kāds bija sasniegts pirms Covid-19.

Valdes priekšsēdētāja vietnieks un grupas ekspluatācijas direktors Maikls Delehants sacīja: „Skaidrs, ka pagājušais gads nozarei bija grūts, taču šodien ar lepnumu informējam, ka esam viena no pirmajām lidsabiedrībām, kas atjauno pilotu algas pirmspandēmijas līmenī. Mēs pateicamies ikvienam darbiniekam par nemainīgo lojalitāti, smago darbu un izturību, kas tiek demonstrēta kopš 2020. gada marta. Mēs turpinām koncentrēties uz ilgtspējīgu izaugsmi, tāpēc ceram turpmākajos gados pieņemt mūsu augošajā ģimenē tūkstošiem jaunu darbinieku.”

Kandidāti, kas meklē jaunu un aizraujošu piedzīvojumu, var uzzināt vairāk un pieteikties šeit.

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē 145 Airbus lidmašīnu A320 un A321 avioparku. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 40 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā F20, kas beidzās 2020. gada 31. martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Nesen uzņēmums ir nosaukts par vienu no desmit pasaules visdrošākajām lidsabiedrībām pasaules vienīgās lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūras airlineratings.com vērtējumā, un to par 2020. gada lidsabiedrību ir atzinis ATW, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai persona, un izsaka atzinību personām un organizācijām, kuras izcēlušās ar lieliskiem rezultātiem, inovācijām un izciliem pakalpojumiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top