Pasākumi

WIZZ AIR veido WIZZ jaunatnes forumu

WIZZ AIR veido WIZZ jaunatnes forumu

Tagad 18–25 gadus veci jaunieši visā Eiropā var pieteikties ceļošanai veltītās tiešsaistes diskusiju grupās

Eiropas visstraujāk augošā un viena no ilgtspējīgākajām ultrazemizmaksu lidsabiedrībām Wizz Air ar prieku informē par WIZZ jaunatnes foruma izveidi. Tā ir neformāla, mērķgrupas stila tiešsaistes diskusija lidsabiedrības 18–25 gadus vecajiem klientiem, kur viņi var sniegt atsauksmes, ieteikumus un viedokļus, lai palīdzētu lidsabiedrībai uzlabot pakalpojumus.

Lidsabiedrības gados jaunie klienti, kas aizraujas ar ceļošanu, lidojumiem, nākotnes tendencēm un digitālajiem risinājumiem, tagad var pieteikties dalībai WIZZ jaunatnes forumā. Jaunā iniciatīva ļauj Wizz Air saņemt kvalitatīvu atgriezenisko saiti par sešām galvenajām darbības jomām: klienta maršrutu, nākotnes ceļošanas prasībām un paradumiem, ilgtspējību, digitālajām izstrādnēm, radošās koncepcijas virzieniem un saziņu. Foruma kvalitatīvā izpēte papildina WIZZ veiktās kvantitatīvās aptaujas, lai noskaidrotu klientu noslieces un viedokļus. Abi veidi atspoguļo Wizz Air centienus nepārtraukti paaugstināt klientu apkalpošanas kvalitāti, bet iegūtās ziņas tiek izmantotas, lai palīdzētu lidsabiedrībai mācīties, attīstīties un uzlabot pakalpojumus.

No noteikta 80–100 personu kopuma visā Eiropā reizi mēnesī tiks atlasīti divdesmit dalībnieki, kas pievienosies mērķgrupas stila diskusijām tiešsaistē, izmantojot „Microsoft Teams”. Dalība ir pilnīgi brīvprātīga, tomēr dalībnieki saņems balvu — lidojumu kuponu 20 € vērtībā par sesiju. Turklāt visi WIZZ jaunatnes foruma dalībnieki automātiski piedalīsies 200 € vērta kupona izlozē, lai varētu lidot uz paša izvēlētu Wizz Air galamērķi.

Wizz Air Klientu un tirgvedības nodaļas vadītāja Žuža Posa sacīja: Mēs uzņēmumā Wizz Air cenšamies nodrošināt pēc iespējas augstākas kvalitātes klientu apkalpošanu, tāpēc ar prieku veidojam WIZZ jaunatnes forumu — tā ir klientu vadīta tendenču noteikšanas mērķgrupas iniciatīva, lai uzlabotu mūsu pakalpojumus. Šī iniciatīva apkopos mūsu jaunās un daudzveidīgās klientu bāzes viedokļus. Tādējādi viņi spēs virzīt un pamatot mūsu turpmākos uzņēmējdarbības lēmumus un mērķus. WIZZ jaunatnes forums ir vienreizīga iespēja iepazīties ar līdzīgi domājošiem jauniešiem no visas Eiropas un apmainīties ar vērtīgām atziņām, kas palīdzēs Wizz Air vēl vairāk uzlabot pakalpojumus. Nevilcinieties un piesakieties jau šodien!”

Ja gribat pievienoties Wizz jaunatnes forumam, piesakieties šeit.

Par Wizz Air

Eiropas visstraujāk augošā zemizmaksu lidsabiedrība Wizz Air ekspluatē 149 Airbus lidmašīnu A320 un A321 avioparku. Aizrautīgu aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par 40 miljonu pasažieru izvēli finanšu gadā, kas beidzās 2020. gada 31. martā. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ. Pasaules vienīgā lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra airlineratings.com nesen ir nosaukusi uzņēmumu par vienu no desmit visdrošākajām lidsabiedrībām pasaulē, ATW to ir atzinis par 2020. gada lidsabiedrību, kas ir visaugstākais pagodinājums, ko var saņemt lidsabiedrība vai persona, kā arī žurnāls „World Finance” to uzskata par visilgtspējīgāko uzņēmumu lidsabiedrību vidū 2021. gadā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top