Bez tēmas

Xiaomi un Samsung pēc iPhone 12 prezentācijas “troļļo” Apple

Kompānija Apple prezentējusi jaunos viedtālruņus iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro un iPhone 12 Pro Max. Prezentāciju vēroja arī konkurenti, kuri labprāt troļļojuši “ābolu” produkciju.

Xiaomi sociālajos tīklos publicējusi postu ar uzrakstu: “Neuztraucieties, mēs no #Mi10TPro kastes neko neesam izņēmuši”. Tālāk redzams īss video, kurā demonstrēts strāvas adapteris viedtālruņa kastē.
Protams, tā ir atsauce uz iPhone, kam komplektācijā vairs nav austiņu un strāvas adaptera. Tagad kastē ir tikai viedtelefons un tā vads. Pēc Apple sacītā – šādā veidā tā rūpējas par ekoloģiju, taču daudziem lietotājiem tas nepatika, jo tiks samazināta komplektācija pat vecajiem iPhone, kas jau ilgu laiku ir pārdošanā.

Galvenais, lai pēc šī joka arī Xiaomi neatteiktos no adapteriem. Jo tā jau ir tradīcija: vispirms konkurenti pasmejas par Apple jauninājumiem, bet pēc tam paši tos ievieš. Tā, piemēram, tas bija ar “monobrow” un 3,5 mm savienotāju austiņām.

Bet Samsung nolēma pakavēties pie 5G, publicējot postu: “Daži cilvēki tagad ar ātrumu tikai sasveicinās, mēs jau sen ar to draudzējamies. Saņemiet savu Galaxy 5G ierīci tieši tagad”.
Daudzi ražotāji tiešām jau sen sākuši ražot 5G ierīces, bet Apple tiem pievienojusies tikai tagad.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top