Asic maineri

Kompānijas Bitmain jaunākais ASIC maineris

Kriptovalūtas pasaulē ASIC kriptovalūtas ieguves iekārtas ir ļoti pieprasītas. Kaut arī daudzi cilvēki tās labprāt saista ar bitkoinu un litkoinu ieguvi, šobrīd ir radīta iekārta, kas ir paredzēta arī citai kriptovalūtai. Proti, kompānija Bitmain  ir paziņojusi, ka ir radīta jauna kriptovalūtas ieguves iekārta Antminer A3, kas ir paredzēta tieši Blake (2b) algoritmam. Šobrīd ir tikai viena galvenā valūta, kas izmanto šo algoritmu.  Tie, kurus interesē siakoin kriptovalūta, būs iepriecināti par šādu jaunu piedāvājumu.

Jaunais ASIC maineris

Kriptovalūtas ieguves iekārtu ražotāji šobrīd ir pievērsušies arī citām kriptovalūtām, ne tikai bitkoiniem un topā esošajai valūtai. Šobrīd pastāv dažādas kriptovalūtas ieguves iekārtas noteiktām valūtām, taču uzmanība ir pievērsta arī citai kriptovalūtai. It īpaši tādai, kurai ir nedaudz atšķirīgs algoritms. Šobrīd kompānija Bitmain ir radījusi iekārtu tieši siakoina ieguvei, ir jāatzīst, ka tas jau bija gaidāms, jo ik dienu notiek attīstība arī kriptovalūtas ieguves iekārtu ražošanā.

Kompānijas Bitmain mājas lapā ir redzams, ka jaunās Antminer A3 iekārtas cena ir 2,375 ASV dolāri, neieskaitot pārvadājuma vai nodokļu izmaksas. Tā ir laba investīcija cilvēkiem, kuriem interesē siakoina ieguve, jo pastāv lielas izredzes,  ka viņi drīzumā atgūs ieguldīto naudu.  Daži apgalvo, ka ar šo iekārtu ir iespējams nopelnīt 300 ASV dolārus dienā, taču, protams, šī summa var atšķirties. Ja šīs iekārtas nonāks jau apritē kriptovalūtas tīklā, ieņēmumi gan var strauji samazināties.

Skatoties no tehniskās puses, iekārta Antminer A3 nodrošina 815 GH/s lielu valūtas ieguves ātrumu. Var ņemt vērā 5% iespējamo šī parametra atšķirību, tomēr ir redzams, ka jaunaja iekārtai ir samērā liela jauda. Protams, šāda veida iekārtai jauda ir samērā nozīmīgs faktors. Ir paredzēts, ka Antminer A3 patērēs 1.186 kilovatus dienā, tātad tā ir ļoti liela apjoma elektroenerģijas patēriņa iekārta. Tomēr, ja cilvēki būs gatavi nopelnīt pāris simtu dolāru dienā, neskatoties uz lielo enerģijas parēriņu, ir saprotams, ka nākotnē tiks domāts par daudz energoefeketīvāku modeļu radīšanu kriptovalūtas ieguvei.

Antminer A3 iekārtas svars ir 4.2 kilogrami,  un tās darbības temperatūra ir no 0 līdz 40 grādiem pēc Celsija. Šie parametri ir līdzīgi citu kriptovalūtu ieguves ASIC iekārtu parametriem, kuras šī Ķīnas kompānija šobrīd ražo.  Šī iekārta pilnā darbības jaudā rada samērā lielu troksni, kas ir 76 decibeli. Kriptovalūtas ieguve, protams, nenotiek dzīvojamās telpās šī iemesla dēļ. Iekārta parasti tiek novietota pagrabā vai citā vietā, kur ir pieejams tīrs un vēss gaiss.

Pieprasījums pēc Antminer A3

Kā jau bija gaidāms, jau šobrīd ir liels pieprasījums pēc šīs jaunās iekārtas. Patiesībā pieprasījums ir tik liels, ka pašlaik iekārtas pat vairs nav pieejamas iegādei kompānijas mājas lapā. Tas ir interesants fakts, taču nav zināms, cik daudz šādas iekārtas ir paredzētas pārdošanai. Pirmie, kas iegādājās šīs jaunās iekārtas, iespējams nopelnīs lielu naudu, tiks iegūts liels daudzums siakoinu un pēc pāris nedēļām tās tiks pārdotas citiem. Daudzi cilvēki šobrīd izmanto šādu pieeju.

Patreiz nav zināms, kā Antminer A3 iekārta ietekmēs siakoinu ekosistēmu. Ir redzams, šīs iekārta darbība tīklā būs ļoti jaudīga, taču tās ietekmi un panākumus vēl nav iespējams precīzi paredzēt. Pirmkārt, ir labi, ka pastāv interese par alternatīvām kriptovalūtām, ne tikai par jau zināmajiem bitkoiniem un citiem topā esošajiem altkoiniem. Turklāt būs interesanti pavērot, cik lielu daudzumu šo jauno iekārtu kompānijai Bitmain izdosies pārdot turpmākajos mēnešos.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top