Visas ziņas

Ar ko Samsung Galaxy Buds austiņas atšķiras no jaunajām Buds +?

Ar ko Samsung Galaxy Buds austiņas atšķiras no jaunajām Buds +?

Avots: Digital Trends

Pirms gada ieviesa pirmās paaudzes Samsung Galaxy Buds austiņas. Prezentācijā Galaxy Unpacked 2020 nodemonstrēja loģisku modeļa turpinājumu – Galaxy Buds+. Apskatīsim tās un salīdzināsim jauno ar veco paaudzi.

Austiņu Buds + dizains

Liekas, ka jaunajām austiņām vizuāli nekas nav mainījies, tikai palielinājies svars: tagad katra austiņa sver 6,3 gramus (bija 5,6 grami).

Austiņu Buds + dizains

Austiņas pārdošanā parādīsies melnā, baltā, zilā un sarkanā krāsā par 170€. Salīdzinājumam – pirmās paaudzes  mazumtirdzniecībā tiek piedāvātas no 110€.

Skaņa un saruna

Samsung sola uzlabotu skaņas kvalitāti, pateicoties duālajiem draiveriem, ko ražo AKG.

Papildu trokšņu slāpēšana netiek piedāvāta, bet ir pievienoti papildu mikrofoni: tagad to ir trīs, balss sakaru laikā tālrunim vajadzētu skanēt skaidri, bez traucējumiem.

Autonomija

Svars ir palielinājies ne bez iemesla, tagad austiņas ar vienu uzlādi var skanēt gandrīz divas reizes ilgāk. Salīdzināsim:

Samsung Galaxy Buds Samsung Galaxy Buds +
                Atskaņošanas laiks      Austiņas: 6 stundas
Uzlādes kārbiņa + austiņas: 14 stundas
Austiņas: 11 stundas
Uzlādes kārbiņas + austiņas: 22 stundas
                Sarunu laiks Austiņas: 5 stundas
Uzlādes kārbiņa + austiņas: 11 stundas
Austiņas: 7,5 stundas
Uzlādes kārbiņa + austiņas: 15 stundas

Galaxy Buds + var uzlādēt gan caur C tipa USB spraudni, gan izmantojot bezvadu uzlādi. Trīs minūšu uzlāde ir pietiekama. lai stundu klausītos mūziku. Iepriekšējā versijā 100 minūtes ilga atskaņošana prasīja 15 minūtes uzlādes laika. 

IOS atbalsts

Samsung Galaxy Buds strādāja ar iOS ierīcēm, taču nebija patentētas iestatīšanas lietojumprogrammas. Jaunajām austiņām tas ir pieejams, bet savienot iepriekšējās paaudzes austiņas neizdosies. Galaxy Buds + ir Bluetooth 5.0 ar iespēju vienlaikus pieslēgties divām ierīcēm, kā arī ar aizsardzību pret šļakatām atbilstoši IPX2 standartam.

Ekskluzīvs Thom Browne Edition

Diemžēl austiņas pelēkā krāsā ar sarkan-zili-baltu svītru tiks piegādātas tikai  īpašās versijas Samsung Galaxy Z Flip Thom Browne Edition pircējiem. Par to lasiet vairāk šeit.

Galaxy Buds + и умных часов Galaxy Watch Active2

Ko jūs domājat? Šķiet, ka lielisks atjauninājums, un pats galvenais, cena nav daudz mainījusies. Gaidiet detalizētu pārskatu, mēs noteikti to drīz sagatavosim.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top