Valūtas

Laslo Haničs: Es iztērēju par picu apmēram pusi no 100 000 bitkoiniem

Laslo Haničs: Es iztērēju par picu apmēram pusi no 100 000 bitkoiniem

Laslo Haničs – agrīnais bitkoina izstrādātājs un “tas pats puisis, kurš samaksāja 10 000 BTC par divām Papa John’s picām” – intervijā Cointelegraph teicis, ka patiesībā viņš par picām iztērēja daudz vairāk.

Pēc viņa teiktā – viņš bija samainojis aptuveni 100 000 BTC un apmēram puse no tiem aizgāja par picu: “Es biju ieguvis simts tūkstošus bitkoinu un, iespējams arī pusi no tiem iztērēju par picu, bet otru pusi velāk izdalīju un pārdevu, lai nopirktu citas lietas. Ar to es nopelnīju tikai dažus tūkstošus dolāru, bet ar to pietika, lai samontētu jaunu datoru. Es neskopojos un biju gatavs pārmaksāt”, – sacīja Haničs.

Viņš nenožēlo, ka tik daudz bitkoinu iztērēja par picu: “Ar 100 000 BTC es tagad būtu miljardieris. Bet tad es nebūtu dabūjis picu”.

Haničs bija viens no tiem, kurš strādāja ar bitkoina blokķēdi uz macOS operētājsistemas. Viņš kopā ar Satoši Nakamoto nostrādāja apmēram gadu, bet šī sadarbība vienmēr bija “dīvaina” un Nakamoto prasības dažreiz viņu kaitinājušas. Haniča darbs pie bitkoina blokķēdes bija blakusprojekts, pie kura viņš strādāja bez maksas, taču Nakamoto pret viņu esot izturējies kā pret savu algotu darbinieku.

“Bitkoina blokķēde sākotnēji nedarbojās ar Mac. Tāpēc es to pārnesu uz šo operetājsistēmu. Satoši palūdza man taisīt relīzes macOS. Es izveidoju, jo viņš nezināja, kā strādāt ar Mac.”

Satoshi pie bitkoina tīkla strādāja ar PC ar Windows – pati pirmā bitkoina programmatūras versija (Bitcoin v0.1) bija pieejama tikai Microsoft OS. Varbūt dažiem tā šķitīs dīvaina izvēle open source projekta izstrādātājam ar uzsvaru uz privātumu, kur OS uz Linux bāzes varēja būt dabiskāka izvēle.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top