Mainings

Videokartei RTX 3080 Ti ierobežota ne tikai Ethereum, bet arī citu kriptovalūtu ieguve

Maininga ierobežotājs RTX videokartēs

Gudella/depositphotos.com

Kompānija “NVIDIA” maijā izlaida jaunas 30. sērijas videokartes, kurās ir iebūvēts Ethereum kriptovalūtas ieguves ierobežotājs. Grūtības radīsies arī tiem maineriem, kuri nodarbojas ar alternatīvu kriptovalūtu iegūšanu. Par to ziņo I_Leak_VN Twitter konta autors.

Saskaņā ar tvitera kontā publicēto informāciju, videokarte RTX 3080 Ti gandrīz uz pusi ierobežo Ethereum, Ethereum Classic un Ergo ieguvi. Pie tam draiveri kriptovalūtas iegūšanas procesā, rada sistēmas kļūdu, ko sauc par «zilo nāves ektānu».

Ierobežojumiem nepalīdz arī operētājsistēma Hive OS. Tomēr joprojām pastāv kriptovalūtas ieguves iespējas, Ravencoin un Conflux kriptovalūtas tiek mainotas bez ierobezojumiem.

Pašreizējā videokaršu līnijas ierobežojumi strāda, taču rodas jautājums: kāpēc maininga jauda ir samazināta tikai uz pusi? Šāds lēmums arī var ne tik būtiski samazināt deficītu, jo to veido divi faktori:

• Videokaršu pieprasījums;
• Krīze videokaršu tirgū.

Pēdējais faktors ir radies pandēmijas dēļ, kad uz ilgu laiku daudzu ražotņu darbība bija apstājusies. Pieaugošā interese par kriptovalūtām, ko izraisīja ievērojams cenu kāpums gandrīz visām kriptovalūtām, padarīja situāciju vēl kritiskāku. Tādējādi nav īsti skaidrs, kad videokaršu ražotāji spēs apmierināt ievērojamu daļu no esošā pieprasījuma.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top