Visas ziņas

Nedēļas lasītākās ziņas (20 – 25. aprīlis 2020.)

🔴 NEDĒĻAS LASĪTĀKO ZIŅU APKOPOJUMS (20 – 25. APRĪLIS 2020.)

☑️ Lietotnē TikTok jauns instruments vecākiem “Ģimenes iestatījumi”

TikTok ir ļoti populārs sociālais tīkls. Kādam tas patīk, kādam nē, bet fakts paliek fakts: tas ir sociālais tīkls skolēniem un pusaudžiem no 14 līdz 21 gada vecumam – vismaz tā saka statistika. Ja jūs esat atbildīgs vecāks, tad jums noteikti nav vienalga, ko tur skatās jūsu lolojums. Pavisam drīz TikTok parādīsies jauns instruments vecākiem – “Ģimenes iestatījumi”, kas ļaus iestatīt lietotni bērnam tā, kā jūs uzskatīsiet par pareizu. Lasīt vairāk.

☑️ Aizbēgt no koronavīrusa kosmosā

27. maijā, ja nekas neizjauks pašreizējos plānus, tad plkst. 23.32 pēc Latvijas laika no kosmodroma Launch Complex 39A Floridā tiks palaista raķete Falcon 9 ar kosmosa kuģi Crew Dragon. Un šoreiz tā būs pilotējama misija. Šī misija būs svarīga arī SpaceX, jo tas būs pirmais kosmosa kuģa Crew Dragon lidojums ar cilvēkiem tajā, un Īlona Maska kompānijai nav iespējas kļūdīties. Lasīt vairāk. 

☑️ Kur ņemt mūziku video vai audio montāžai?

Mūzika ne tikai veido video atmosfēru un noskaņu, bet arī atstāj kopējo iespaidu pēc video noskatīšanās. Tieši tāpēc mūzikas izvēlei jāpieiet nopietni un steigties ar to nevajadzētu. Šodien parunāsim par mūziku – kur atrast tādu, kuru pārpublicējot nenāktos saskarties ar bloķētiem video un cīņu ar tās autoriem? Lasīt vairāk. 

☑️ WhatsApp grupu zvanos tagad var piedalīties līdz 8 cilvēkiem

Kompānija Facebook, ņemot vērā situāciju pasaulē, nolēmusi palielināt grupu zvanu dalībnieku skaitu WhatsApp. Grupu dalībnieku skaits tiks palielināts divas reizes. Tagad maksimālo 4 vietā pa audio un video sakariem varēs komunicēt līdz 8 cilvēkiem. Protams – tas nav tik daudz kā Zoom (līdz 1000) vai Skype (līdz 50). Taču tas vienalga ir vairāk nekā iepriekš. Lasīt vairāk. 

☑️ Vadīt cilvēkus no attāluma – Fēru salās (Video)

Vai jūs esat kaut ko dzirdējuši par Fēru salām? Tā ir 18 salu grupa (no kurām septiņpadsmit ir apdzīvotas), kas atrodas Atlantijas okeāna ziemeļu daļā starp Skotiju un Islandi, un ir Dānijas daļa, bet kopš 1948. gada tā neatkarīgi risina gandrīz visus pārvaldes jautājumus, izņemot aizsardzības, tiesiskuma, valūtas un ārpolitikas jautājumus. Fēru salas tūrisma vadītāja Gudrida Heigārda norādīja, ka saistībā ar koronavīrusa izplatību patreiz salā netiek uzņemti tūristi (kas ir loģiski), taču šobrīd ir pietiekoši daudz brīva laika projekta īstenošanai, kuru varētu nosaukt – Avatārs.  Šī projekta ietvaros ir izstrādāta lietojumprogramma, ar kuru ir iespējams apmeklēt salas no attāluma. Lasīt vairāk. 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top