Visas ziņas

Nedēļas lasītākās ziņas (11. – 17. maijs 2020.)

🔴 NEDĒĻAS LASĪTĀKO ZIŅU APKOPOJUMS (11.– 17. MAIJS 2020.)

Datu ietilpība visiem četriem iPhone 12 būs 128 GB

Šķiet, ka līdz ar iPhone 12 iznākšanu notiks tas, ko mēs tik ilgi gaidījām: viedtālruņu versijas ar 64 GB aizies nebūtībā! Tā vismaz ir paziņojis Džons Prosers – insaiders, kurš pēdējo mēnešu laikā ir publicējis patiesu informāciju par kompānijas nākamajām relīzēm. Rudenī (provizoriski) Apple parādīs četrus jaunus aifonus: iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max. Lasīt vairāk.

Ar kādu ātrumu pārvietojas meteorīti?

Mūsu planēta kopš tās rašanās brīža, apmēram pirms 4,5 miljardiem gadu, pastāvīgi piedzīvo meteorītu krišanu. Protams, šodien situācija būtiski atšķiras no tās, kāda bija pirms miljardiem gadu, bet meteorīti joprojām krīt uz mūsu planētas. Uz Zemes katru dienu nokrīt apmēram 100 000 kg ārpuszemes ķermeņu putekļu veidā, tomēr tikai daži meteorīti sasniedz Zemes virsmu. Bet ar kādu ātrumu tad meteorīti pārvietojas? Lasīt vairāk.

Viedtelefona Huawei P40 Pro apskats

Vērtējums bez tehniskām specifikācijām – tās varat atrast pārdevēju mājaslapās. Atziņas un emocijas, trīs nedēļas lietojot uz šodienu jaudīgāko Huawei Technologies Co ražoto viedtelefonu Huawei P40 Pro. Huawei P40 Pro tika prezentēts šā gada 26. martā tiešsaistes pasākumā un uzreiz ieinteresēja to apskatīt tuvāk. Šis ir telefons, kuru es labrāt pats arī iegādātos. Lasīt vairāk.

Unreal Engine 5 demo – tāda grafika būs nākamās paaudzes spēlēs (Video)

Kompānija Epic Games vakar pirmo reizi demonstrēja jauno spēļu dzini Unreal Engine 5. Tas aizstās ļoti populāro Unreal Engine 4, uz kura bāzes tika izveidots ļoti daudz spēļu. Pirmās spēles ar Unreal Engine 4 tika izlaistas 2014. gadā, taču šis spēļu dzinis pagaidām negrasās doties pensijā, jo Unreal Engine 5 izstrādātājiem būs pieejams tikai nākamā gada sākumā, tas ir – pirmās spēles ar šo dzini labākajā gadījumā nāks klajā pēc pusotra gada. Lasīt vairāk.

Leģendārā spēle Grand Theft Auto V tagad – bezmaksas

Epic Games nolēma iepriecināt sava oficiālā veikala lietotājus un piedāvāt bez maksas lejupielādēt visu laiku populārāko spēli Grand Theft Auto V, kas tika izlaista 2013. gadā PS3 un Xbox 360 konsolēs. Gadu vēlāk tā tika pārnesta uz modernākām konsolēm, bet jau 2015. gadā – Windows. Spēles Grand Theft Auto V, kuru izveidoja Rockstar Games, kopējais pārdošanas apjoms pārsniedza 120 miljonus eksemplāru. Spēli no šodienas bez maksas var lejupielādēt datorā, piedāvājums būs spēkā līdz 21. maijam. Lejupielādētā kopija paliks jūsu lietošanā. Lasīt vairāk.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top