Mainings

Nopirkt gatavu maininga rigu

 

 

Nopirkt gatavu maininga rigu ir it kā viss vienkāršāk. Izvēlies, nopērc un sāc pelnīt atpakaļ savus ieguldītos līdzekļus, bet arī šādam biznesa uzsākšanas modelim ir savi mīnusi.

Ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar pārdevēja izvēli

1. Sludinājumu portālā ss.com ik pa laikam tiek tirgots kāds rigs un piedāvāts sniegt visu palīdzību maininga jautājumos. Tomēr tas nenozīmē, ka viss pirkšanas process noritēs gludi. Nav nekādas garantijas tam, ko tāds jaunais pārdevējs ir saskrūvējis un no kādām daļām preci ir nokomplektējis. Ja pārdevējs ir paziņa / draugs, tad vēl ir kāda cerība nopirkt labu preci. Ja nē, tad tā ir ļoti liela laimes spēle un kur vēl garantijas gadījumi. Tas ir ļoti liels risks. Ļoti daudz piedāvājumu ir ebay pircējiem, taču cenas pārsvarā ir ļoti augstas. Ja vēlaties salidzinoši drošākus pirkumus par Latvijas sludinājuma portāliem, tad ebay ir viens no variantiem. Ja prece nebūs kvalitatīva un tās pārdevējs ir no Eirpas, naudu par pirkumu varēsiet bez problēmām atgriezt. Citos gadījumos cenai klāt nāks muitas nodoklis un tad jau maineris izmaksās pasakainu summu, kas atmaksāsies pēc vairākiem gadiem, kad komponentes jau būs savus resursus izsmēlušas.

2. Otrs variants ir nopirkt no uzņēmuma, kas tirgo nokomplektētus mainerus. Ir daudz lielāka cerība, ka prece būs profesionāli nokomplektēta un noregulēta, jo tas tiek darīts ne vienu reizi vien un neviens uzņēmējs negribēs pazaudēt uzņēmuma labo vārdu. Izņēmums ir gadījums, ja uzņēmums radīts, lai savāktu naudu un pēc tam pazustu. Pircējam ir jāmeklē atsauksmes un cita informācija par šādu produktu tirgotājiem.  Šobrīd gan ir ļoti maz uzņēmumu, kas profesionāli nodarbojas ar maineru tirdzniecību. Varbūt neesmu pastiprināti interesējies par to, tāpēc man tāds viedoklis.  Es zinu tikai divus.

Viens no uzņēmumiem, kas tirgo gatavus mainerus ir SIA BlockLab. Mājas lapa ambermining.com. Viņi gan piedāvā, liekas, tikai Antminerus, bet uzmanīties liek veids, kādā viņi preci tirgo. Var iemaksāt naudu par maineri un viņi desmit dienu laikā apņemas preci piegādāt. Samaksājot uzņēmumam, teiksim, 3000 tūkstošus eiro ir jāgaida preces piegāde – tātad, viņiem pašiem preces nav. Tā ir jāatved un vai to vispār atvedīs? Tiek tirgots kaut kas, ko nevar uzrādīt. Vai tiešām tirgotājs nevar turēt uz vietas vismaz dažus mainerus?

Plusi: Uzņēmumam ir aktīva Facebook lapa, pārstāvniecība Viļņā, labas cenas un tas, ka ir reāls birojs Rīgā. Var jau būt, ka kaut kas ir mainījies, bet pagaidām tādas informācijas nav.

Otrs veikals saistībā ar Latviju ir  Mineshop.eu. Uzņēmums atrodas Īrijā un tā īpašnieks ir Guntis Vītoliņš, latvietis. Maineru vidū zināms cilvēks un šobrīd nevaru atrast nevienu sliktu atsauksmi par Mineshop produkciju un attieksmi pret klientiem. Tiek tirgoti gan maineri ar video kartēm, gan antmaineri. Ja es šobrīd būtu izlēmis ieguldīties šajā biznesā, tad droši vien citu alterntīvu neredzu.

Plusi: Uzticamība. Īpašnieks neslēpjas aiz ofšoriem un bieži pats ievieto video youtube kanālā par savu maininga fermu un preci, kuru tirgo. Kā arī ir biežs viesis Latvijas maineru vidū nu jau par populāru kļuvušā vienā no Latvijas vecākajiem forumiem ibf.lv live Facebook kanāla tiešraidēs.

Mineshop.eu ir aktīva Facebook lapa un nu jau arī telegram aplikācija.

Par preci nav jāmaksā muitas nodoklis, jo Īrija ir Eiropas savienības dalībvalsts.

Visām komponentēm tiek dota divu gadu garantija. Videokartēm ir mainīti taimingi, lai paaugstinātu to produktivitāti bet garantija tik un tā tiek dota.

Mīnusi: Precei būs piegādes maksa.

Jāgaida. Antmaineri izsūtīs tūlīt, bet uz videokaršu maininga rigu būs jāgaida, jo šobrīd esot daudz pasūtījumu.

Kopsavilkums par nokomlektētu maineru iegādi:

Plusi nopērkot gatavu maining rigu:

  1. Nopērkot nokomplektētu rigu, tiks saglabāta Jūsu nervu sistēma daudz maz kārtībā, jo pašam no nulles salikt un pēc tam visu saregulēt tā, lai sistēma strādātu, ražīgi un nav nemaz tik viegli. Internetā šobrīd ir jau daudz pamācību, kā to izdarīt, bet ne vienmēr viss iet tik gludi. Problēmas ir tik ļoti dažādas, ka visas nav iespējams paredzēt un saprast ar interneta palīdzību.
  2. Nopērkot maineri, kurš jau ir gatavs darbam, Jūs varat sākt pelnīt jau tulīt. Minimālas korekcijas programmatūrā un sākam strādāt.

Mīnusi nopērkot gatavu maineri

  1. Par nokompletētu gatavu maineri Jūs pārmaksāsiest. Bieži vien pārmaksātā summa var saniegt pat 1000 eiro, bet, kas ir 1000 eiro apmaiņā pret veselību?  Tomēr, ja gribas ieguldīties jau nopietnāk, ir vērts aprēķināt summu, kuru pārmaksāsiet. Vairumpicējiem vienmēr ir bijušas labākas cenas.
  2. Pirkumi par lielām summām vienmēr ir bijuši nedroši. Ļoti rūpīgi jāizvēlas pārdevējs, jo cilvēku, kuri ir gatavi iedzīvoties uz citu rēķina, ir tik ļoti daudz.

Atcerieties! Nekādā gadījumā neņemiet kredītus, jo virtuālās valūtas cena var mainīties un, saistībā ar nenormāli dārgo elektrību mūsu valstī un VID neprognozējamību, var izveidoties situācija, ka mainings nav izdevīgs, bet nauda par aizņēmumu Jums būs jāatdod tik un tā.

Testa mainings ar savu datoru

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top