Visas ziņas

SQUID App nodrošinās ziņu servisu Huawei viedtālruņos

 

SQUID App

Preses relīze

Stokholma, 2020. gada 26. februāris – vadošais mediju tehnoloģiju uzņēmums SQUID App ir izvēlēts nodrošināt ziņu pakalpojumu Huawei viedtālruņiem visās Eiropas valstīs.
SQUID ir satura partneris ziņu plūsmai Huawei Browser (interneta pārlūka) un Huawei Assistant (logrīka) mobilajos pakalpojumos. Huawei Assistant serviss ir pieejams, velkot pa labi no sākuma ekrāna. Huawei Browser & Assistant lietotājiem no šodienas ir pieejama ziņu plūsma no dažādām kategorijām un ziņu avotiem. Huawei interneta pārlūku ir iespējams lejupielādēt Huawei AppGallery.

Huawei Assistant būs pieejams jaunākajos Huawei viedtālruņu modeļos, bet testa versiju ir iespējams lejupielādēt šeit.

”Mēs esam ļoti gandarīti par to, ka Huawei ir izvēlējies mūs kā partneri, kas nodrošinās Huawei viedtālruņu lietotājiem visaizraujošāko ziņu saturu. Mūsu mērķis ir iedvesmot lietotājus lasīt kvalitatīvas ziņas un vienlaikus palīdzēt izdevējiem gūt lielāku lasītāju plūsmu un ienākumus”, saka Johans Othelius, SQUID App izpilddirektors un dibinātājs.

SQUID App nodrošina Huawei viedtālruņu lietotājiem ziņu saturu 29 dažādās valodās. SQUID lietotnes mērķis ir sniegt “Millennials” paaudzei iespēju ātri un ērti piekļūt interesantām un būtiskām ziņām no uzticamiem avotiem.

Par SQUID App

SQUID App (Njuice AB) ir mediju tehnoloģiju uzņēmums, dibināts Stokholmā, Zviedrijā. SQUID ir strauji augoša ziņu lietotne, kuras mērķauditorija ir “Millennials” paaudze Eiropā un Latīņamerikā; lietotne kopumā ir pieejama 51 valstī. SQUID App ir saņēmusi ļoti labas lietotāju atsauksmes App Store, Google Play Store un Huawei AppGallery, kā arī ļoti pozitīvu atspoguļojumu plašsaziņas līdzekļos visos tirgos, kur tā ir izlaista. Kopššī brīža, SQUID ir arī ziņu satura nodrošinātājs Huawei Assistant un Huawei Browser mobilajos pakalpojumos. Vairāk informācijas meklēt vietnē www.squidapp.co.

Ja Jums rodas jautājumi vai vēlaties ieplānot interviju, nevilcinieties sazināties ar Johanu Otheliusu (CEO & dibinātāju) vai
Līvu Lanceri (SQUID pārstāvi Latvijā).

Līva Luīze Lancere, Country Manager Latvia, liva@squidapp.co

Johan Othelius CEO & Founder johan@squidapp.co, +46 (0) 70-620 10 50

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top