Asic maineri

Triple-1 izstrādā asiku jauno paaudzi ar 7 nanometru čipu

 

Triple-1 izstrādā asiku jauno paaudzi ar 7 nanometru čipu

Vēl viens Japānas uzņēmums nodarbojas ar maininga iekārtu izstrādi ar 7 nanometru čipiem. Triple-1 jau ir pabeidzis ASIC maineru ražošanas pirmo testa partiju un gatavojas to tirdzniecības uzsākšanai novembrī.

Maininga iekārtu jaunā paaudze

Triple-1 Co. Ltd. dibināta 2016. gadā, kompānijas galvenais birojs atrodas Japānas pilsētā Fukuoka. Ražotājs jau vairāk nekā gadu galveno uzmanību pievērš asikiem paredzētu jaunu ar 7 nanometru čipu Kamikaze izstrādei. Šonedēļ Triple-1 pārstāvji paziņoja, ka kompānija ir pabeigusi “izstrādāt silīcija plāksni, čipa paraugu un ASIC Kamikaze prototipu”.

Tagad mēs testējam čipa funkcionalitāti un efektivitāti, kā arī ASIC mainera prototipu kopumā. Mūsu partneris ir korporācija TSMC Co. Ltd.

7 nanometru asika energoefektivitāte – 0.05 vati uz 1 gigahash. Jaunums patērē par 50 procentiem mazāk elektroenerģijas nekā asiki ar 16 nanometru čipiem. Kamikaze ir tādi paši gabarīti, tomēr tā blīvums ir 5,2 reizes lielāks nekā iepriekšējo paaudžu čipu blīvums.

Ar jaunā asika perspektīvām paguvis palepoties Triple-1 izpilddirektors (CEO) Takuja Jamaguči.

Neraugoties uz maininga jaudas palielinājumu četras reizes, iekārta patērēs gandrīz divas reizes mazāk elektrību.

Saskaņā ar Triple-1 izstrādes saraksta datiem  – pirmais sērijveida paraugs Kamikaze tiks izgatavots septembra beigās. Jauno asiku ražošana tiks uzsākta oktobra vidū, bet pirmos sūtījumus laimīgajiem pircējiem nosūtīs novembra beigās.

Kamikaze testa versijām jābūt nosūtītām augustā. Mēs ceram pārdot vismaz desmit miljonus čipu mēnesī pēc 2019. gada sākuma.

Pagaidām līderis pēc iekārtas hasrate ir GMO. Asiku B2 un B3 modeļus pirmajiem pircējiem plāno piegādāt oktobrī. Bitmain arī ir sava atbilde konkurentiem – ķīnieši cer iekarot tirgu ar ASIC maineriem ar ūdens dzesēšanu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top